سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

راهپیمایی روزجهانی قدس دست حمایت ملت ایران به ملل مظلوم بویژه مردم فلسطین بود - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی روزجهانی قدس دست حمایت ملت ایران به ملل مظلوم بویژه مردم فلسطین بود

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در بیانیه ای اعلام کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس وحضور باشکوه مردم دراین صحنه حماسی، دست حمایت ملت ایران به ملل مظلوم جهان بویژه مردم ستمدیده فلسطین بود.

راهپیمایی روزجهانی قدس دست حمایت ملت ایران به ملل مظلوم بویژه مردم فلسطین بود

 

در این بیانیه با قدردانی از حضور گسترده مردم استان بوشهر در این راهپیمایی آمده است: حضور مردم بیش از 37شهر و روستای این استان در راهپیمایی روز جهانی قدس همگام با ملت بزرگ ایران در سراسر کشور گویای نفوذ کلام بنیانگذار جمهوری اسلامی اسلامی در عمق وجود ملت و حرکت در خط مقام عظمای ولایت ورهبری است.
این بیانیه همچنین یادآورشده است: روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، رساترین فریاد علیه سبوعیت و موجودیت نامشروع واشغالگری صهیونیستها و روز حمایت همه جانبه از ملت قهرمان فلسطین است.
دراین بیانیه آمده است: در راهپیمایی روزجهانی قدس امسال دوربین های رسانه های جهانی صحنه های ماندگار و دیدنی از خروش عظیم اراده ها و احساسات پاک معنوی ملت های جهان را درحمایت از فلسطین قهرمان و خشم وانزجار راهپیمایان علیه تجاوزگری های رژیم صهیونیستی را ثبت و ضبط کرده و به نمایش گذاشتند.
همچنین دراین بیانیه از علما، روحانیون، مسئولان وهمه رسانه های سراسری و استانی که مردم را به حضور باشکوه در رهپیمایی روز جهانی قدس دعوت، ترغیب و تشویق کردند، قدردانی شده است.