سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

راز قتل جوان ۳۱ ساله بوشهری بدست همسرش فاش شد - نمایش محتوای خبر

 

 

راز قتل جوان ۳۱ ساله بوشهری بدست همسرش فاش شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که با قرص خواب‌آور در بوشهر به قتل رسیده بود با اعتراف همسرش راز قتل جوان ۳۱ ساله بوشهری فاش شد.

راز قتل جوان ۳۱ ساله بوشهری بدست همسرش فاش شد

 

سردار حیدر عباس‌زاده در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه کشف تخلفات در استان بوشهر بصورت تخصصی در کوتاه ترین زمان انجام می‌شود اظهار داشت: مشارکت همه جانبه مردم استان بوشهر با پلیس  سبب شده که تخلفات در کوتاه‌ترین زمان کشف و متهمان دستگیر شوند.
وی  با اشاره به دستگیری زن متهم به قتل شوهرش در شهر بوشهر بیان کرد: زنی که به سبب اختلاف خانوادگی همسرش را با قرص خوب‌آور به قتل رسانده بود دستگیر شد.
رئیس پلیس استان بوشهر با بیان اینکه این اتفاق بعدازظهر دیروز رخ داد و بیان کرد: فردی روز گذشته به کلانتری 11 بوشهر واقع در کوی باغ زهرا مراجعه و از فوت برادر 31 ساله‌اش خبر داد.
عباس‌زاده با بیان اینکه کارگاهان متخصص و متبحر فوت فرد یاد شده را بررسی کردند افزود:  با حضور کارآگاهان و کارشناسان جرائم جنایی پلیس آگاهی محل وقوع حادثه بررسی و پس از دستیبابی به سرنخ‌هایی همسر متوفی بعنوان متهم به پلیس آگاهی منتقل شد.
وی با بیان اینکه متهم به قتل همسرش اعتراف کرد گفت:  همسر فرد متوفی در تحقیقات بعمل آمده ضمن اعتراف به بزه انتسابی نارضایتی و اختلاف خانوادگی  را عامل قتل عنوان کردو از این طریق راز قتل جوان 31 ساله  بوشهری فاش شد.
رئیس پلیس استان بوشهر افزود: متهم  در استفاده از قرص‌های خواب‌آور و مسکن در قتل همسرش اعتراف کرد