جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

رادیولوژی، مرکز MRI و ماموگرافی دیجیتال بیمارستان برازجان راه‌اندازی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

رادیولوژی، مرکز MRI و ماموگرافی دیجیتال بیمارستان برازجان راه‌اندازی شود

نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: ‌رادیولوژی، مرکز‌ MRI و ماموگرافی دیجیتال از نیازهای بیمارستان شهید گنجی برازجان است که انتظار می‌رود این امکانات برای این بیمارستان فراهم شود.

رادیولوژی، مرکز MRI و ماموگرافی دیجیتال بیمارستان برازجان راه‌اندازی شود

 

  محمد باقر سعادت  بعدازظهر امروز در نشست شورای سلامت استان بوشهر با حضور وزیر بهداشت با قدردانی از تلا‌ش‌های وزیر بهداشت، اظهار داشت: اقدامات وزیر بهداشت که در جامعه تحول مهمی در حوزه سلامت ایجاد کرده از دید کسی پنهان نیست.
وی با بیان اینکه بیمارستان شهید گنجی برازجان نیازمند رادیولوژی دارد افزود: این بیمارستان به مرکز  MRIو ماموگرافی دیجیتال نیاز دارد که انتظار می‌رود این امکانات برای این بیمارستان فراهم شود.
نماینده مردم دشتستان با تاکید بر توجه به حوزه  درمان ارم و بوشکان تصریح کرد: این دو بخش  به سبب محورهای مواصلاتی نامناسب و کوهستانی بودن نیازمند توجه بیشتر و ایجاد مرکز درمانی است.
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه دولت روحانی با چالش‌های مهمی در عرصه‌های مختلف مواجه است اظهار داشت: دولت روحانی با چالش‌های مهمی در عرصه اقتصادی، اشتغال، توافق هسته‌ای و برجام مواجه است.
سیدکمال‌الدین شهریاری با بیان اینکه بیشترین انرژی دولت بر روی توافق هسته‌ای بود که به نتیجه نرسید تصریح کرد: دولت بیشترین انرژی خود در توافق هسته‌ای گذاشت تا برجام به نتیجه برسد و از طریق برجام موانع توسعه کشور بردارند.
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متاسفانه به سبب بد عهدی طرف مقابل، برجام نتیجه بخش نبود تا دولت شیرینی برجام را به کام مردم بچشاند و مردم آنرا احساس کنند.
شهریاری با  اشاره به آثار تحقق نیافتن برجام بیان کرد: این شرایط مردم در یک یاس و سرخوردگی نسبت به عملکرد دولت به سر می‎‎برند اما وزیر بهداشت با درایت و تفکر و خلاقیتی که دارند طرح تحول نظام سلامت را اجرا کرد و برگ برنده نقطه قوت دولت هم شد.