رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

دیدار مدیران کانون همبستگی فرزندان شاهد و گروه جهادی ایثارگران با مدیرکل صداو سیمای مرکز بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیران کانون همبستگی فرزندان شاهد و گروه جهادی ایثارگران با مدیرکل صداو سیمای مرکز بوشهر

دیدار صمیمی مدیران کانون همبستگی فرزندان شاهد و گروه جهادی ایثارگران بدون مرزبا مدیرکل صداو سیمای مرکز بوشهر

این دیدار که به مناسبت ورود به دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و بمنظور تشکر از صدا و سیمای مرکز استان در اعزام مستند ساز در معیت گروه جهادی ایثارگران بدون مرز استان به روستاهای محروم منطقه بشاگرد استان هرمزگان انجام پذیرفت .
در این نشست صمیمی آقای رضا دوان علامه زاده مدیر گروه جهادی ایثارگران با تشریح این سفر که با حمایت افراد خیر و سازمان بسیج سازندگی استان انجام شد و همچنین نقش ارزنده این رسانه را در همراهی این سفر برون استانی بسیار مثبت ارزیابی و بازتاب خدمت رسانی در این منطقه محروم را در بشاگرد مفید ارزیابی کرد .
سپس آقای محمد جواد فرامرزی مدیر کانون همبستگی فرزندان شاهد استان نیز نقش رسانه ملی را در فرهنگ سازی کمک به محرومین و هدایت کمک های مردمی به اینگونه مناطق و همچنین یادآوری توجه هر چه بیشتر مدیران ارشد اجرایی دولت محترم برای رفع فقر در جامعه بسیار جدی و تاثیر گذار دانستند.
در ادامه آقای دکتر ناظر مدیر کل سازمان صدا و سیمای مرکز استان ضمن پشتیبانی وتایید موضوع افزودند : نقش سازمانهای مردم نهاد بخصوص گروههای جهادی که از رویش ها ی انقلاب اسلامی در خدمات رسانی به نقاط دور دست را ارزشمند عنوان نمود و آمادگی رسانه ملی را برای انعکاس خدمات جهت فرهنگ سازی و ترویج نوع دوستی اعلام کردند.
در پایان لوح یادبود مزین به بارگاه ملکوتی امام هشتم آقا علی بن موسی الرضا(ع) به سازمان صدا و سیمای مرکز استان اهدا گردید .
نشست فوق با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت.