سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۴۰۰

دومین شهید مدافع حرم بوشهر با استقبال مردم شهیدپرور وارد فرودگاه شد - نمایش محتوای خبر

 

 

دومین شهید مدافع حرم بوشهر با استقبال مردم شهیدپرور وارد فرودگاه شد

دومین شهید مدافع حرم بوشهر با استقبال مردم شهیدپرور وارد فرودگاه شد

دومین شهید مدافع حرم بوشهر با استقبال مردم شهیدپرور وارد فرودگاه شد

پیکر مطهر دومین شهید مدافع حرم استان بوشهر در میان استقبال و در آیینی با شکوه و با حضور گسترده و کم‌نظیر مردم ولایتمدار این استان وارد فرودگاه بوشهر شد.

پیکر پاک و مطهر دومین شهید مدافع حرم استان بوشهر«شهید عیدمحمد رضایی» صبح امروز در میان استقبال با شکوه مردم شهید پرور بوشهر وارد فرودگاه این شهر شد.

در این مراسم با شکوه که نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، معاون استاندار، فرماندهان نیروهای مسلح استان بوشهر و قشرهای مختلف مردم شهیدپرور حضور داشتند شرکت‌کنندگان با شعارهای "حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست"، "الله اکبر"، "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر آل‌سعود"، "مرگ بر داعش" و "مرگ بر اسرائیل" ضمن محکوم کردن جنایت‌های گروه‌های تروریستی تکفیری، پیکر این شهیدان والامقام را  با شکوه هر چه تمامتر تشییع کردند.

پیکر شهید عیدمحمد رضایی پس از تشییع در فرودگاه  بوشهر و خیابان هم‌جوار آن برای خاکسپاری به شهرستان گناوه منتقل شد.

پیکر پاک و مطهر این شهدی والامقام عصر امروز از بسیج مرکزی تا گلزار شهدای گناوه تشییع، خاکسپاری و سپس مراسمی در بیت العباس این شهر برگزار می‌شود.

مسئول لشکر فاطمیون استان‌های جنوبی در حاشیه تشییع پیکر پاک و مطهر دومین شهید مدافع حرم استان بوشهر با بیان اینکه شیعیان در دفاع از حرم نقش مهمی دارند اظهار داشت: در ابتدا که حرم زینب (س) مورد تهاجم قرار گرفت نخستین بار گروه شیعه افغانستانی در قالب یک گروه 22 نفره به دمشق اعزام شدند و این در حالی بود که دشمن به 500 متری حرم رسیده و حرم در محاصره قرار داشت.

علی حسین یاری با بیان اینکه اعزام این رزمندگان سبب عقب‌نشینی دشمن از حرم حضرت زینب (س) شد افزود: پس از این عملیات، شیعیان علی(ع) از اقصی نقاط دنیا برای دفاع از حرم زینب(س) اعزام می‌شوند و در این بین شمار زیادی نیز از ایران در قالب هیئت فاطمیون اعزام شدند.

وی با بیان اینکه شیعیان علی(ع) امروز یک حرکت منسجم را  برای دفاع از حرم آغاز کرده‌اند افزود: در این برنامه منسجم  شمار قابل توجهی از آنها در قالب لشکر فاطمیون به سوریه اعزام شدند.

مسئول لشکر فاطمیون استان‌های جنوبی با قدردانی از حضور پرشور مردم بوشهر در استقبال از شهید مدافع حرم خاطرنشان کرد: مردم ولایت‌مدار و شهیدپرور بوشهر در تشییع پیکر پاک شهید عیدمحمد رضایی  استقبال با شکوهی کردند که این نشان از روحیه دلاور مردی، مبارز طلبی و حق طلبی آنان است.

شهید عید‌محمد رضایی از اتباع افغانستان تیپ فاطمیون ساکن شهر گناوه است که در مبارزه با تکفیری‌های داعش به معبود خود پیوست.