سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

دومین اجلاس استانی نماز آبان ماه در بوشهر برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دومین اجلاس استانی نماز آبان ماه در بوشهر برگزار می شود

دبیر ستاد اقامه نماز استان بوشهر گفت: دومین اجلاس استانی نماز آبان ماه در بوشهر برگزار می شود که تاکنون زمان پیشنهادی این اجلاس دهم ماه یادشده است.

دومین اجلاس استانی نماز آبان ماه در بوشهر برگزار می شود

 

حجت السلام عباس خشنود در نشست کمیته اطلاع رسانی و تبلیغ برگزاری دومین اجلاس استانی نماز در استان بوشهر افزود: در این همایش دو گروه مورد تجلیل قرار می گیرند که یک گروه آن مدیران و دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان بوشهر هستند.
وی بیان کرد: در این راستا عملکرد دستگاه های اجرایی در سال 94 ارزیابی شده و 70 نفر شایسته تجلیل شناخته شدند.
خشنود افزود: صاحبان بهترین آثارهای هنری و پژوهشی در ارتباط با نماز و رویکرد آن در کاهش آسیب اجتماعی نیز در دومین اجلاس استانی نماز در استانی بوشهر مورد تجلیل قرار می گیرند.
وی یادآورشد: بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز نیز در دهه نخست آذر ماه سال جاری به میزبانی استان البرز برگزار می شود.
خشنود گفت: روحانی و مبلغان فعال در مناطق حاشیه نشین و دوردست استان بوشهر نیز که در زمینه ترغیب افراد به فریضه نماز موفق عمل کردند در اجلاس استانی نماز از آنها تجلیل می شود.
مدیر روابط عمومی استانداری بوشهر نیز گفت: همه دستگاه های اجرایی باید در این زمینه مشارکت کنند.
اسماعیل کاظمی افزود: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری مقرر شده در این راستا در شش نقطه از شهر بوشهر بنرهای مربوط به این همایش را نصب کند.
وی یادآور شد: دانشگاه علوم پزشکی نیز در زمینه چاپ بروشورهای مربوط به این اجلاس همکاری می کند و امیدواریم با تقسیم کاری که در طول روزهای آینده صورت می گیرد بتوانیم دومین اجلاس استانی نماز را بصورت باشکوهی در بوشهر برگزار کنیم.
وی گفت: محل برگزاری اجلاس یاد شده سالن مجتمع فرهنگی هنری 9 دی است که در این زمینه هماهنگی لازم با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر انجام شده است.