جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

دوربین‌های کنترل سرعت هوشمند در محور بوشهر به عسلویه نصب می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دوربین‌های کنترل سرعت هوشمند در محور بوشهر به عسلویه نصب می‌شود

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان بوشهر گفت: تاکنون ۱۷ دوربین کنترل سرعت هوشمند در محورهای بوشهر نصب شده که امسال ۲۲ دوربین دیگر در محور ۲۷۰ کیلومتری بوشهر به عسلویه نصب می‌شود.

دوربین‌های کنترل سرعت هوشمند در محور بوشهر به عسلویه نصب می‌شود

 

 حمیدرضا علم در نشست کمیته مدیریت ایمنی حمل ونقل وسوانح رانندگی استان بوشهر با بیان اینکه دوربین‌های کنترل سرعت در محورهای استان بوشهر نقش مهمی در کاهش تصادفات دارد اظهار داشت: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده در محور بوشهر به گناوه پس از نصب دوربین کنترل سرعت تخلفات و تصادفات 40 درصد کاهش یافت.
وی از افزایش تخلفات در محور گناوه به دیلم خبرداد و گفت: دوربین‌های سیار پلیس راه استان بوشهر از افزایش تخلفات در محورهای گناوه به دیلم و محور ساحلی دلوار به دیر خبرداد می‌دهد که ضرورت نصب دوربین در این محورها دو چندان می‌کند.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان بوشهر با اشاره به اینکه 17 دوربین در محورهای استان بوشهر نصب شده تصریح کرد: 17 دوربین کنترل سرعت هوشمند در محورهای بوشهر تا دالکی، بوشهر تا گناوه و محور ساحلی گناوه نصب شده است.
علم با بیان اینکه استان بوشهر در داشتن سیستم دوربین هوشمند جاده‌ای رتبه نخست دارد افزود: اکنون تمام جانمایی نصب دوربین هوشمند کنترل سرعت و ثبت تخلفات درجاده‌های استان بوشهر انجام شده و عملیات برقرسانی و نصب تجهیزات انجام می‌شود.
وی با اشاره به اینکه تا دو ماه آینده 22 دوربین کنترل سرعت و ثبت تخلفات در جاده بوشهر تا عسلویه نصب می‌شود افزود: تا دو ماه آینده 22 دوربین در محور 270 کیلومتری بوشهر به عسلویه شامل 16 دوربین در جاده چغادک تا کنگان و شش دوربین از کنگان تا عسلویه نصب می‌شود.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان بوشهر از نصب 4 دوربین هوشمند جاده‌ای در محور دالکی خبرداد و گفت: در محور برازجان تا گناوه 8 دوربین هوشمند کنترل سرعت و ثبت تخلفات جاده‌ای نصب می‌شود.
علم با اشاره به اینکه در محور گناوه به دیلم شش دوربین نصب می‌شود خاطر نشان کرد: تا سه ماه آینده در مجموع 40 دوربین کنترل سرعت و ثبت تخلفات در جاده‌های استان بوشهر نصب می‌شود