جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

دفترچه از مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی استان بوشهر حذف می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دفترچه از مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی استان بوشهر حذف می شود

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت: تا پایان سال جاری با اجرای طرح حذف دفترچه، ارائه دفترچه از مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی استان بوشهر حذف می شود.

دفترچه از مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی استان بوشهر حذف می شود

 

ابراهیم پور حکیمی درکمیته ستادی حذف دفترچه در بوشهر افزود: با اجرای طرح یاد شده در مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی دیگر نیازی به ارائه دفترچه نخواهد بود.
وی بیان کرد: این اقدام برای استقرار سیستم الکترونیکی و ایجاد کارت الکترونیک درمان و رویکرد جدید سازمان تامین اجتماعی با استقرار سیستم ویزیت الکترونیک بیماران صورت می گیرد.
پورحکیمی اظهار داشت: با اجرای این طرح، خطاهای انسانی به حداقل کاهش می‌یابد و پزشکان با دسترسی به سوابق موجود بیمار در سیستم می‌توانند خدمات بهتری برای بیمه شدگان ارائه کنند.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر افزود: از دیگر مزایای اجرای این طرح بهینه‌سازی هزینه‌ها و امکان دریافت اطلاعات مناسب و کمک به تصمیم‌گیری صحیح است. 
پورحکیمی گفت: با اجرای این طرح، بیماران به‌صورت آنلاین پرونده الکترونیکی داشته و حفظ و دسترسی سریع و مناسب به سوابق پزشکی درمانی آنان محقق می‌شود.
وی، نهایی شدن این برنامه را گامی بلند درراستای برای تحقق امر خطیر کارت سلامت الکترونیک برشمرد و از مجریان خواست در این زمینه با سرعت و دقت بیشتری تلاش کنند.