سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

دعوت استاندار بوشهر از مردم برای ‌حضوری پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت استاندار بوشهر از مردم برای ‌حضوری پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

استاندار بوشهر گفت: مردم همیشه در صحنه استان بوشهر با حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلی همدلی و وحدت در دفاع از دستاوردهای انقلاب را به منصه ظهور می‌رسانند.

دعوت استاندار بوشهر از مردم برای ‌حضوری پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

 

 مصطفی سالاری در جمع خبرنگاران در بوشهر با تبریک ایام‌الله دهه فجر این دهه را یادآور ایام پیروزی انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: ملت ایران در این ایام با اتحاد و همدلی به رهبری امام راحل برای تحقق استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی جانفشانی کردند.
وی با تاکید بر حضور فعال در راهپیمایی 22 بهمن افزود: از مردم همیشه در صحنه استان بوشهر برای تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل، انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی دعوت می‌شود در این مراسم حضوری فعال و پرشوری داشته باشند.
استاندار بوشهر با بیان اینکه حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب اسلامی است خاطرنشان کرد:  مردم همیشه در صحنه استان بوشهر با حضور در همه عرصه‌های انقلاب وفاداری خود را به انقلاب و نظامی اسلامی نشان داده‌اند که برای تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب حضور پرشوری در راهپیمایی 22 بهمن دارند.
سالاری با اشاره به اهمیت حضور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن بیان کرد: در این روز که یادآور عزت و افتخار ایران اسلامی است حضور با شکوه مردم  در راهپیمایی 22 بهمن با توجه به شرائط منطقه و جهان نشان از اقتدار ایران در عرصه بین‌المللی است.
وی افزود: مردم همیشه در صحنه استان بوشهر با حضور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن تجلی همدلی  و وحدت در دفاع از دستاوردهای انقلاب را به منصه ظهور می‌رسانند.