سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

دشمن به دنبال حذف سپاه از معادلات جهانی است - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمن به دنبال حذف سپاه از معادلات جهانی است

دشمن به دنبال حذف سپاه از معادلات جهانی است

دشمن به دنبال حذف سپاه از معادلات جهانی است

 

 نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهر گفت: با توجه به حضور نیروی مردمی سپاه درعرصه های مختلف، استکبار جهانی باهدف شکستن خط مقاومت در لبنان و سوریه، به دنبال حذف این نیرو از معادلات مختلف نظامی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی وعلم و فناوری جهانی است.

آیت الله صفایی بوشهری  درجمع پاسدارن سپاه بوشهر افزود: در طراحی نظم نوین جهانی با نگاه آمریکا و استکبار خط مقاومت جهان آزادیخواه و اسلامی سپاه است به همین دلیل با این نیروی الهی دشمن است و برای حذف آن تلاش می کند.

وی اضافه کرد: سپاه پاسداران جهانی شده است و هرکسی در داخل این نیرو را تضعیف کند نظام را ضعیف و بیانگر سفاهت سیاسی و نداشتن تعادل در محاسبات دقیق دفاعی و سیاسی است.

امام جمعه بوشهر گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز بعنوان سد مستحکم اقتدار نظام اسلامی است و باید همه اقشار و گروهها سپاه و بسیج را در فضای ملی و فراملی براساس عقلانیت سیاسی و نظامی حمایت کنند.

وی تاکید کرد: تا زمانیکه سپاه پاسداران با اقتدار وجود دارد، انقلاب اسلامی نیز با دو شاخصه انقلابی و اسلامی بودن محکم و پابرجا می ماند.

صفایی بوشهری ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خط مقدم دفاع مقدس و شمشیر برنده فریاد رهبر معظم انقلاب است به همین دلیل دشمن در بیرون از مرزها با سپاه و بسیج سر مقابله دارد.

امام جمعه بوشهر گفت: دشمن با انقلابیت و اسلامیت ایران اسلامی مشکل دارد و به دنبال تبدیل ایران به کشوری مثل ترکیه هستند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر درباره اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی تنها را نجات دانش بنیان اقتصاد ایران است و تهیه نقشه و برنامه ریزی کلان در زمینه توسعه اقتصاد ایران با توجه به همه تهدیدها و فرصتها ضروری است.

صفایی بوشهری با تاکید بر ضرورت مدیریت جهادی در برنامه اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: برای داشتن اقتصادی پویا، پررونق و فعال نیاز به مجاهدت داریم.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: امروز سپاه نواحی درقالب برنامه های فرهنگی، طرحهای محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی کارهای مهم در دستور کار دارد به گونه ای که درعرصه اقتصاد مقاومتی برای فعال کردن کارگاههای کوچک تاکنون 600میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

سردار فتح الله جمیری افزود: ساخت یکهزار و 121واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد، انجام کارهای فرهنگی با استفاده از توان جامعه بسیج پزشکی راه اندازی بیمارستانهای صحرایی برای ارائه خدمات درمانی به مردم محروم از جمله دیگر فعالیتهای سپاه امام صادق (ع) است.

وی انقلابی و نهادی بودن را از ویژگیهای مجموعه سپاه عنوان کرد و ادامه داد: خیلی ها در آغاز راه انقلابی بودند ولی در ادامه در دفاع از انقلاب و امام عقب گرد داشته اند.

جمیری اظهار کرد: کسانی که در گذشته تشویق به دفاع می کردند امروز می گویند احساسات دیگر بس است و این به معنی این است که شهدای ما بعنوان شهدای احساسات هستند.

وی تاکید کرد: در شرایطی که آمریکائیها از گرگ صفتی خود عقب ننشسته اند، سپاه، بسیج و نیروهای مسلح با اعتقاد به اسلام، انقلاب، امام راحل و رهبر معظم انقلاب حرکت می کنند.