سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی برتر استان بوشهر تجلیل شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی برتر استان بوشهر تجلیل شدند

دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی برتر استان بوشهر تجلیل شدند

دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی برتر استان بوشهر تجلیل شدند

 

در نخستین همایش حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در بوشهر با اعطای گواهینامه رعایت حقوق کنندگان، دستگاههای اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی برتر این استان تجلیل شدند.
در همایش اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در دو سطح نگاه‌های اقتصادی و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر ظهر امروز بنگاه‌های برتر حامی حقوق مصرف‌کننده استان بوشهر تجلیل شدند.
در این همایش که با حضور رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان برگزار شد از دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی برتر استان بوشهر حامی حقوق مصرف کننده تجلیل شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر دراین همایش با اشاره به نقش مهم تولید کننده در حمایت از حقوق مصرف کننده اظهار داشت: تولیدکنندگان حقوق مصرف‌کنندگان را رعایت کنند و با این کار مسئولیت اجتماعی خود را در قبال مصرف کننده انجام دهند.
سید حسین حسینی محمدی تاکید کرد: تولید باید به سمت صادرات محور و مشتری محور پیش برود تا بتواند موفق و موجبات رشد و شکوفایی اقتصاد کشور را فراهم سازد.
وی ایجاد زنجیره ارزش در تولیدات و جذب سرمایه‌گذاران خارجی در قالب مشارکت تسهیل مقررات تجاری را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: توسعه کارآفرینی، رونق صادرات و تعهد بر صادرات محصول و سهم از بازارهای بیرونی و اتکا به فناوری از برنامه‌های جدی دولت پس از تحریم است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به نام‌گذاری روزی بنام روز ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان توسط شورای فرهنگ عمومی کشور افزود: شورای فرهنگ عمومی کشور در راستای فرهنگ‌سازی و نهادینه شدن حقوق مصرف‌کنندگان روزی را در تقویم رسمی بنام روز ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان نام‌گذاری کرده است.
حسینی محمدی افزود: این نام‌گذاری انتخابی بسیار به جا است و فرصت مغتنمی است که ارائه دهندگان کالا یا خدمات در استان بوشهر هم‌پا با سایر بنگاه‌های اقتصادی کشور با مد نظر قرار دادن این موضوع و اینکه رمز ماندگاری در بازار رعایت حقوق مصرف کننده است سبب این وحدت منافع شوند.
در این مراسم از 11 دستگاه اجرایی و 13 بنگاه اقتصادی برتر در حوزه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان تجلیل شد.