جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

در مورد رضاییان همه چیز معلوم است،طارمی دخالت نکند - نمایش محتوای خبر

 

 

در مورد رضاییان همه چیز معلوم است،طارمی دخالت نکند

واکنش پروفسور به طارمی

در مورد رضاییان همه چیز معلوم است،طارمی دخالت نکند

برانکو ایوانکوویچ که تیمش را در صدر جدول لیگ برتر قرار داد و برای چند روزی به کشورش بازگشت تا به استراحت بپردازد در بازگشت به تهران در جمع خبرنگاران به سئوالاتی پیراتمون اتفاقات اخیر پرسپولیس پاسخ داد که مهمترین بخش آن مربوط می شد به ماجرای ادامه دار رامین رضائیان و پرسپولیس.

طارمی در تیم ملی آماده می شود

بازی در تیم ملی برای هر بازیکنی افتخاری بزرگ محسوب می‌شود. طبیعی است که حضور مهدی طارمی در اردوی تیم ملی روحیه مضاعفی برای او به‌دنبال خواهد داشت. مسلماً تیم ملی در روزهایی که خودش را برای بازی مهم پیش‌رو آماده می‌کند، بازیکنان حاضر در تمرین، شرایط خوبی را دنبال می‌کنند و در این مدت طارمی هم این فرصت را پیدا می‌کند تا خود را آماده کند. او چند وقتی از تمرینات دور بود و همین مسئله در اُفت بدنی‌اش تأثیر گذاشت. با این حال شرایط طارمی رفته رفته بهتر شد و قطعاً در تیم ملی با برنامه‌ریزی خوبی که مربیان خواهند داشت، او می‌تواند انتظارات را برآورده کند.

در تعطیلات 4 بازی دوستانه انجام می‌دهیم

درمورد بازی های تدارکاتی بهتر است از خوردبین که سرپرست تیم است، سئوال کنید. ما چهار بازی دوستانه در این مدت انجام خواهیم داد که یکی از حریفان ما سایپا و دیگر حریفان ما هم تیم‌هایی دسته پایین‌تر هستند.

منصوریان می داند مشکل استقلال چیست!

در مورد استقلال صحبتی نمی‌کنم، اما به‌طور کلی می‌گویم که در فوتبال تضمینی برای موفقیت وجود ندارد. قطعاً استقلال مانند پرسپولیس تیم بزرگی است و به زودی شاهد رشد این تیم خواهیم بود. استقلال در جدول بالا خواهد آمد، اما اینکه مشکلات این تیم کجاست، من نمی‌دانم. استقلال سرمربی دارد و او به همراه دستیارانش بهتر از هرکسی می‌دانند که مشکل تیم‌شان چیست.

طارمی راجع به رضائیان دخالت نکند

دیگر این موضوع را پیگیری نمی‌کنم. طارمی هم باید به کار خودش برسد و سعی کند روز به روز بهتر شود. البته خوشحالم که او برای پرسپولیس و همبازیانش نگران است اما باید اول به کار خودش فکر کند. درباره رضاییان هم همه چیز مشخص است.

از حضور انصاری در تیم ملی تعجب کردم

از حضور بازیکنی مثل محمد انصاری در بین ملی پوشان دعوت شده تعجب کردم چون این بازیکن تنها کسی بود که در ایفمارک تست پزشکی داد!

باید نیمه اول گل بزنیم

روش بازی ما پرسینگ و دویدن زیاد است. طبیعی است که این روش باعث خستگی می شود. ما باید در نیمه اول چهار پنج گل بزنیم که این اتفاق رخ نداده است.