جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

دریافت‌ حقوق‌های نجومی به پایان می‌رسد - نمایش محتوای خبر

 

 

دریافت‌ حقوق‌های نجومی به پایان می‌رسد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای کنترل دریافت حقوق‌های بالا برنامه‌ریزی مدونی شده و من به عنوان عضو شورای پول و اعتبار اعلام می‌کنم دریافت‌ها و حقوق‌های بالا به پایان می‌رسد و مبارزه با فساد ادامه دارد.

دریافت‌ حقوق‌های نجومی به پایان می‌رسد

 

علی ربیعی در همایش کارگری و کارفرمایی در شهرستان جم با بیان اینکه این شهر یک شهر کارگری است اظهار داشت: دولت یازدهم، که دولت کم حرف و کم صدایی است امیدش به تلاش و حمایت کارگران است.
وی با بیان اینکه کارگران نقش مهمی در عرصه‌های مختلف جامعه دارند، گفت: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی کارگران نقش موثر و مهم خود را در عرصه‌های مختلف جامعه نشان داده‌اند و تقدیم شهدای گرانقدر از جامعه کارگری نشان از حضور پرتلاش کارگران در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه از سرمایه‌های اجتماع و کارگران حمایت می‌شود، افزود: آینده کشور بر دوش کارگران است که لازم است دانش فنی کارگران در عرصه‌های مختلف ارتقا یابد چراکه حیات جامعه مرهون تلاش کار کارگر است.
ربیعی با بیان اینکه تولید اساس کار است، افزود: روح اقتصاد مقاومتی جامعه تولید و فعالیت کارگر ایرانی است و این دولت دولت فقرزدا و فساد ستیز است و نمی‌گذارد حق کارگران ضایع و نابود شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر جلوگیری از دریافت حقوق‌های بالا تصریح کرد:برای کنترل دریافت حقوق‌های بالا برنامه‌ریزی مدونی شده و من به عنوان عضو شورای پول و اعتبار اعلام می‌کنم دریافت‌ها و حقوق‌های بالا به پایان می‌رسد ولی مبارزه با فساد ادامه دارد.
ربیعی با بیان اینکه دفترچه‌های بیمه کارگری و تامین اجتماعی و سلامت بی ارزش شده بود، افزود: اکنون این دفترچه به عنوان یک دفترچه با ارزش در خدمت جامعه کارگری است.
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه همه کارگران حتی کارگران غیررسمی بیمه هستند، بیان کرد: همه افراد در جامعه کارگری چه رسمی و چه غیررسمی بیمه هستند که در این زمینه تلاش فراوانی شده به‌گونه‌ای که 10 میلیون کارگر غیر رسمی بیمه شده است.
ربیعی با تاکید بر مبارزه با فقر افزود: سیاست صدقه یک خیانت بود و اکنون سیاست افزایش کرامت، عزت و منش در جامعه رونق گرفته که در این راستا توانمند سازی جامعه در اولویت است.
وی با تاکید بر امنیت شغلی کارگران افزود: در تلاش هستیم که امنیت شغلی کارگران با ثبات شود زیرا امنیت شغلی مقوله‌ای حساس و مهم است و برای درمان کارگران کشور 18 هزار میلیارد تومان هزینه می‌کنیم.
وزیر کار با تاکید بر ایجاد درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان جم افزود: راه‌اندازی درمانگاه تامین اجتماعی جم یکی از مصوبات این همایش است.
ربیعی با تاکید بر بکارگیری نیروهای بومی در صنایع شهرستان گفت: اشتغال 50 تا 70 درصد نیروی بومی در صنایع شهرستان جم الزام آور است.
وی با تاکید بر توسعه صنایع فرآوری خرما در جم افزود: با توجه به کیفیت‌ خرمای جم باید صنایع فرآوری خرما در شهرستان جم ایجاد تا ارزش افزوده خرمای جم ارتقا یابد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر ایجاد ورزشگاه کارگری در جم تاکید کرد و افزود: ساخت ورزشگاه کارگری در شهرستان جم یک ضرورت است که این مهم در دستور کار قرار می‌گیرد.