جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

درآمدهای وصولی استان بوشهر ۴۶ درصد افزایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

درآمدهای وصولی استان بوشهر ۴۶ درصد افزایش یافت

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی بوشهر گفت: ۴۹۸ میلیارد تومان از درآمدهای استان بوشهر در ۳ ماه نخست امسال وصول شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۶ درصد افزایش دارد.

درآمدهای وصولی استان بوشهر ۴۶ درصد افزایش یافت

 

محمدجواد بیات  با اشاره به اینکه این استان در تحقق درآمدهای دولتی پیشتاز است اظهار داشت: سال قبل برای استان بوشهر یک‌هزار و 827 میلیارد تومان وصول درآمد تعیین شده بود که به 2 هزار و 182 میلیارد تومان افزایش یافت.
وی با بیان اینکه در سه ماه نخست امسال افزایش 46 درصدی وصولی درآمد محقق شده است، گفت: در این مدت 498.9 میلیارد تومان  در استان بوشهر درآمدهای دولتی وصول شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 46 درصدی دارد.
رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی بوشهر با بیان اینکه درآمدهای وصولی استان بوشهر با احتساب حقوق دولتی 512.9 میلیارد تومان است، خاطرنشان کرد: این میزان وصولی نسبت به سه ماه نخست سال قبل 44 درصد رشد دارد.
بیات از وصول 350 میلیارد تومان مالیات مستقیم در استان بوشهر خبرداد و افزود: در سه ماه نخست امسال علاوه بر وصول مالیات مستقیم122 میلیارد تومان مالیات غیر مستقیم وصول شده است.
وی، میزان وصولی درآمدهای مالیاتی استان بوشهر را 472.6 میلیارد تومان دانست و افزود: این میزان مالیات که در سه ماه نخست امسال وصول شده در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 44 درصد افزایش دارد.