سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

دانش آموزان عشایر استان بوشهر جشن انقلاب برگزار کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

دانش آموزان عشایر استان بوشهر جشن انقلاب برگزار کردند

دانش آموزان عشایر استان بوشهر جشن انقلاب برگزار کردند

دانش آموزان عشایر استان بوشهر مانند دیگر همکلاسی‌های خود آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی را با نواخته شدن گلبانگ انقلاب، جشن گرفتند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار در حاشیه مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در مدرسه عشایری روستای خوشاب شهرستان دشتستان گفت: انقلاب اسلامی با هدایت رهبری امام راحل و در سایه اتحاد و به پشتیبانی آحاد مردم از جمله عشایر سلحشور به پیروزی رسید.

آقای حقیقی افزود: امروز برای شروع جشن پیروزی انقلاب اسلامی خدمت عشایر رسیدیم قشری که امام بزرگوار آنها را ذخیره انقلاب نامیدند و رهبرمعظم انقلاب نیز همواره بر تکریم آنها تاکید دارند.

وی گفت: گلبانگ انقلاب نوید دهنده پیروزی،امید،استقامت و سلحشوری ملت قهرمان ایران اسلامی است.

مدیرکل امور عشایر استان هم گفت: مقایسه خدمات ارائه شده در قبل از انقلاب و بعد از انقلاب به عشایر وضوح برکت خدمات انقلاب اسلامی به عشایر غیور را به روشنی نشان می‌دهد

فرهمند آقایی افزود: اکنون 94 مدرسه عشایری با هزارو 86 دانش آموز و 109 معلم در استان بوشهر فعالیت می‌کنند که 64 مدرسه از این تعداد با 868 دانش آموز و 81 معلم در شهرستان دشتستان قرار دارند.

وی با بیان این‌که مدارس عشایری استان بوشهر وابسته به آموزش و پرورش استان فارس است، گفت: استقلال و انتقال مدارس عشایری به حوزه آموزش و پرورش استان بوشهر باعث خدمات رسانی بهتر به آنها خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همچنین با حضور در مدرسه طالقانی برازجان در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب شرکت کرد.

 

 

.