جهش تولید | دوشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۹

دانشکده جهاد دانشگاهی بوشهر راه‌اندازی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دانشکده جهاد دانشگاهی بوشهر راه‌اندازی می‌شود

دانشکده جهاد دانشگاهی بوشهر راه‌اندازی می‌شود

دانشکده جهاد دانشگاهی بوشهر راه‌اندازی می‌شود

علی احمدی‌زاده بعدازظهر دیروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه جهاد دانشگاهی استان بوشهر با حضور رئیس جهاد دانشگاهی کشور به صورت رسمی افتتاح می‌شود اظهار داشت: جهاد دانشگاهی استان بوشهر که به عنوان نمایندگی  فعالیت می‌کرد فردا دوشنبه 26 تیرماه با حضور رئیس جهاد دانشگاهی کشور به صورت رسمی در بوشهر افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی یکی از نهادهای مولد انقلاب است افزود: این نهاد با روحیه جهادی و برخوردار از نیروهای متعهد و کارآمد منشاء خدمات ارزنده‌ای در حوزه‌های فرهنگی، پژوهشی، فناوری آموزش و توانمندسازی دانش آموختگان دانشگاه‌ها  است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر با بیان اینکه این نهاد عمومی، غیردولتی و زیر نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی فعالیت می‌کند، گفت: جهاد دانشگاهی علاوه بر دفتر مرکزی دارای 11 سازمان 35 واحد جهاد دانشگاهی، 3 پژوهشگاه، 27 پژوهشکده و خبرگزاری است.

احمدی‌زاده با بیان اینکه جهاد دانشگاهی دارای 8 موسسه، 19 شرکت دانش بنیان و تجاری، مجتمع تحقیقاتی و پارک علم و فناوری است افزود: در راستای افتتاح جهاد دانشگاهی استان بوشهر، ضمن اجرای برنامه‌های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و اشتغال‌زایی دانشکده جهاد دانشگاهی بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

وی از راه‌اندازی مرکز آموزش تخصصی در بوشهر خبرداد و افزود: این مرکز که دارای دپارتمان‌های پزشکی، هنرو معماری، فنی و مهندسی، و علوم انسانی است دوره‌های تخصصی ویژه دانشجویان با حضور استادان برجسته برگزار می‌کند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر با اشاره به تعامل با منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی گفت: جهاد دانشگاهی برای برگزاری دوره‌های تخصصی در راستای توانمندی دانشجویان مورد استفاده صنعت، برنامه‌هایی با منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی اجراء می‌کند.