جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

دادستان بوشهر: 2 پرونده تخلف انتخاباتی در این استان تشکیل شد - نمایش محتوای خبر

 

 

دادستان بوشهر: 2 پرونده تخلف انتخاباتی در این استان تشکیل شد

دادستان بوشهر: 2 پرونده تخلف انتخاباتی در این استان تشکیل شد

دادستان بوشهر: 2 پرونده تخلف انتخاباتی در این استان تشکیل شد

علی حسن پور روزچهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: براساس قانون، تبلیغات انتخاباتی 24 ساعت قبل از زمان رای گیری به پایان می رسد برهمین اساس انجام هرگونه تبلیغ بعد از زمان رسمی، تخلف به حساب می آید.
وی اضافه کرد: همه کاندیداها و طرفداران آنها باید نسبت به قانون تمکین کنند و از هرگونه تبلیغی در فضای حقیقی و مجازی خودداری کنند.
حسن پور اظهار کرد: همچنین همه رسانه ها و پایگاههای خبری نیز حق درج مطلب جدیدی در این زمینه ندارند وهرگونه بی توجهی به قانون تخلف و مرتکب جرم شده و پیگرد قانونی دارد.
وی خطاب به هواداران کاندیداها گفت: همه هواداران کاندیداها در شب آخر تبلیغات آرامش خود را حفظ و از هرگونه تجمع غیرقانونی که باعث ایجاد مزاحمت برای دیگران می شود، خودداری کنند.
حسن پور بیان کرد: همچنین طرفداران کاندیداها در روز رای گیری از هرگونه اقدامی که شائبه خرید و فروش رای داشته باشد، بپرهیزند.
وی تاکید کرد: هرگونه اخلال و ایجاد رعب و وحشت در محل رای گیری جرم به حساب می آید به همین دلیل افراد مراقب عملکرد خود باشند.
دادستان بوشهر گفت: هرگونه تبلیغ و یا توصیه ای برای رای دادن به کاندیدای خاصی در محل رای گیری از سوی مجریان انتخابات و یا طرفداران نامزدها جرم است.
وی تاکید کرد: در زمان حاضر وضعیت استان آرام و شور و شعف انتخاباتی خاصی بین مردم وجود دارد برهمین اساس انتظار می رود مردم 29 اردیبهشت با حضور پرشور در پای صندوق های رای حماسه دیگری خلق کنند.