جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

دادستان بوشهر آخرین جزییات درگیری در عسلویه را تشریح کرد / آرامش کامل برقرار است - نمایش محتوای خبر

 

 

دادستان بوشهر آخرین جزییات درگیری در عسلویه را تشریح کرد / آرامش کامل برقرار است

دادستان عمومی و انقلاب بوشهرگفت: جو حاکم در شهرستان عسلویه پس از درگیری روز گذشته در آرامش کامل قرار دارد

دادستان بوشهر آخرین جزییات درگیری در عسلویه را تشریح کرد / آرامش کامل برقرار است

علی حسن پور روز پنجشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: وقوع درگیری در اسکله بندر نخل تقی منجر به کشته شدن یکی از شهروندان بومی شده است.
وی یادآورشد: بررسی ابعاد مختلف این موضوع از جمله علت درگیری توسط مرجع قضایی در حال انجام است.
حسن پور گفت:درتحقیقات مرجع قضایی در مورد اینکه آیا کشته شدن یکی از شهروندان ارتباطی با قاچاق کالا داشته است یا خیر نیز بررسی خواهد شد.
وی افزود:هم اینک باتوجه به کشف نشدن کالای قاچاقی در این ارتباط برای دستگاه قضایی موضوع محرز نیست و تحقیقات درحال انجام است.
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر یادآورشد:مامور یاد شده جهت انجام تحقیقات در اختیار دستگاه قضایی است و چنانچه جرمی محرز شود مطابق قانون با وی برخورد لازم انجام خواهد شد.
وی اظهارداشت: تدابیر انجام شده توسط دستگاه قضایی و مسوولان ، تعامل و همکاری مطلوب اهالی، ائمه جمعه و جماعات، معتمدان و شوراهای اسلامی باعث شده تا جو شهرستان عسلویه آرام و هیچ گونه مشکل امنیتی وجود نداشته باشد.
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت:از مردم نجیب و شریف عسلویه انتظار است همانند گذشته با همراهی و همگامی با پلیس این نیرو را در ایفای مسئولیت برقراری نظم و امنیت در جامعه یاری دهند.
حسن پور ادامه داد: همراهی مردم با دستگاه قضا و پلیس باعث می شود فرصت برای کسانی که قصد سوء استفاده از فضای ایجاد شده در منطقه عسلویه داشته باشند فراهم نشود.
وی گفت: دستگاه قضا از کاربران فضاهای مجازی نیز انتظار دارد از دامن زدن به شایعات و اخبار غیر واقعی در مورد یادشده پرهیز کنند.