جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

خیران ۵ میلیارد ریال به دانش‌آموزان نیازمند بوشهری پرداخت کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

خیران ۵ میلیارد ریال به دانش‌آموزان نیازمند بوشهری پرداخت کردند

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در اجرای جشن عاطفه‌ها در آستانه سال تحصیلی جدید خیران استان بوشهر تاکنون ۵ میلیارد ریال به دانش‌آموزان نیازمند پرداخت کردند.

خیران ۵ میلیارد ریال به دانش‌آموزان نیازمند بوشهری پرداخت کردند

 

 احمد لطفی صبح با تبریک سال تحصیلی جدید نقش مهم کمیته امداد در رسیدگی به دانش‌آموزان نیازمند مهم دانست و اظهار داشت: جشن عاطفه‌ها امسال همانند سال‌های گذشته با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند، با همکاری آموزش و پرورش و کمک خیران و نیکوکاران در دو مرحله آغاز می‌شود.
وی  با اشاره به  اینکه مرحله نخست این طرح قبل از آغاز سال تحصیلی از یکم تا پایان شهریور اجرا شده تصریح کرد: مرحله نخست جشن عاطفه‌ها با شرکت و همکاری خیران نیکوکار در حال اجرا است و مرحله دوم این طرح نیز پس از بازگشایی مدارس از یکم تا دهم مهرماه، با استفاده از ظرفیت دانش آموزان عزیز و استقرار پایگاه‌های جشن در مدارس برگزار می‌شود.
لطفی با بیان اینکه امسال رویکرد کاری کمیته امداد در برگزاری جشن عاطفه‌ها نسبت به سال گذشته تغییر پیدا کرده است، اظهار داشت: امسال برخلاف سال‌های گذشته در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها پایگاه‌های ثابت در سطح شهرها استقرار نکردیم اما با استفاده از ظرفیت 28 مرکز در سراسر استان اقدام به جمع آوری کمک‌های مردمی برای کمک به دانش آموزان نیازمند کردیم.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها که تا پایان شهریور ادامه دارد، افزود: در اجرای مرحله نخست جشن عاطفه‌ها خیران و نیکوکاران تاکنون بیش از 5 میلیارد ریال برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند پرداخت کرده‌اند.
وی با بیان اینکه سال گذشته بیش از 9 میلیارد ریال  به جشن عاطفه‌ها کمک شد، خاطرنشان کرد: امسال نیز براساس برنامه ریزی‌هایی که صورت گرفته 17 دفاتر کمیته امداد و 28 مرکز نیکوکاری در سراسر استان این آمادگی را دارند تا کمک‌های مردمی به جشن عاطفه‌ها را جمع‌آوری کنند تا انشاالله با شروع سال تحصیلی این کمک‌ها به دانش آموزان نیازمند تقدیم شود.
لطفی از همه مسئولان، خیران و مردم استان بوشهر به‌خاطر همکاری با کمیته امداد در خدمت رسانی به ایتام و نیازمندان تشکر و ابراز امیدواری کرد جشن عاطفه امسال نیز با شکوه هر چه بیشتر در سطح استان برگزار شود.