جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

خیران ۲۵ مدرسه در نقاط محروم استان بوشهر ساختند - نمایش محتوای خبر

 

 

خیران ۲۵ مدرسه در نقاط محروم استان بوشهر ساختند

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر گفت: خیران مدرسه‌ساز نقش مهمی در تامین فضای آموزشی دانش‌آموزان استان بوشهر دارند به‌گونه‌ای که امسال ۲۵ مدرسه ساخته و تحویل آموزش و پرورش داده‌اند.

خیران ۲۵ مدرسه در نقاط محروم استان بوشهر ساختند

 

احمد مرادی در آیین افتتاح مدرسه و مجتمع فرهنگی هنری تنگ‌ارم دشتستان با بیان اینکه خیران نقش مهم و تاثیرگذاری در ساخت فضاهای آموزشی دارند اظهار داشت: برای ساخت و تامین فضاهای آموزشی بخش‌های مختلف جامعه مشارکتی فعال دارند به‌گونه‌ای که علاوه بر خیران، شرکت‌ها و صنایع مختلفی در این عرصه مشارکت دارند که جای قدردانی دارد.
وی با اشاره به اینکه خیران امسال 25 مدرسه ساخته و تحویل داده‌اند گفت: خیران مدرسه ساز استان بوشهر امسال تاکنون 25 مدرسه با 295 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری ساخته و تحویل آموزش و پرورش داده‌اند.
مدیرکل نوسازی مدارس استان بوشهر با اشاره به افتتاح مدرسه خیرساز در تنگ‌ارم دشتستان خاطرنشان کرد: این مدرسه 4 کلاسه ویژه دانش‌آموزان متوسطه اول از سوی زنده یاد حاج سید مصطفی عشاقی تامین اعتبار و ساخته شده است.
مرادی با بیان اینکه زیر بنای این  ساختمان آموزشی 260 مترمربع است گفت: این مدرسه توسط پسر مرحوم حاج سید احمد عشاقی با اعتبار 450 میلیون تومان ساخته شد.
وی با اشاره به ساخت مجموعه فرهنگی مذهبی در تنگ‌ارم دشتستان افزود: مجموعه فرهنگی مذهبی با وصیت زنده یاد حاجیه سیده رقیه بیگم عشاقی با 120 مترمربع زیربنا و اعتبار 200 میلیون تومان توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر ساخته، تجهیز و تحویل آموزش و پرورش دشتستان شد.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر بیان کرد: نیک‌اندیش سید احمد عشاقی این  ساختمان‌ها را با کیفیت بسیار بالا بر اساس نیاز این منطقه  تنگ‌ارم  ساخته است.