سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

خیبر خرم آباد در نوبت تنبیه و مجازات متخلفان بازی با پارس جم - نمایش محتوای خبر

 

 

خیبر خرم آباد در نوبت تنبیه و مجازات متخلفان بازی با پارس جم

حسن زاده:برخورد با متخلفان مسابق فوتبال در خرم آباد بسیار جدی خواهد بود

خیبر خرم آباد در نوبت تنبیه و مجازات متخلفان بازی با پارس جم

رئیس کمیته انضباطی درباره تخلفات دیدار دو تیم خیبر خرم آباد و پارس جنوبی جم و برخی از رقابتهای لیگ برتر فوتبال  گفتگو کرد.اسماعیل حسن زاده- رئیس کمیته انضباطی فدراسیون درباره تخلفات دیدار دو تیم خیبر خرم آباد و پارس جنوبی  گفت: تاکنون گزارشی به دست ما نرسیده اما از طریق برخی از مسئولین سازمان لیگ و مصاحبه ها از این موضوع مطلع شده ایم که بعد از پایان مسابقه، چند تن از بازیکنان میزبان علیه یکی از مربیان تیم میهمان اقدامات ناشایستی انجام داده اند و تا جایی که می دانم کار به برخورد فیزیکی و کتک کاری رسیده است. اینگونه رفتارها در شروع بازیهای لیگ دسته یک اصلا شایسته نیست و نگاه کمیته انضباطی به تخلفات اینچنینی جدی تر خواهد بود.

وی در ادامه بیان کرد: زمانی که گزارش دقیق ناظر و مسئولین برگزاری مسابقات به دستمان رسید، قطعا جزئیات اتفاقات مشخص می شود و با توجه به نوع رفتاری که انجام شده، تنبیهاتی که کمیته انضباطی اتخاذ خواهد کرد، باید به نحوی بازدارنده باشد تا از هفته های بعدی مسابقات، شاهد چنین رفتارهایی نباشیم. ضمن اینکه در آیین نامه و قانون برای اینگونه تخلفات محرومیت و جریمه نقدی در نظر گرفته میشود اما تصمیم نهایی را پس از بررسی تمام جزئیات پرونده اعلام خواهیم کرد.
رئیس کمیته انضباطی در پایان درباره تخلفاتی که در رقابتهای لیگ برتر رخ داده است، گفت: در برخی از مسابقات لیگ برتر نکاتی وجود داشت که منتهی به تصمیم کمیته انضباطی شد. اما حوادث قابل توجهی که خیلی نگران کننده باشد، وجود نداشت. اگرچه انتظار داریم که بازیکنان و مربیان و همه عوامل حاضر در لیگ برتر، الگوی رفتارهای مناسبی برای لیگ های پایین تر باشند. اما همین گزارشاتی که از برخی  تخلفات انضباطی که در هر هفته (یکی دو مورد) شاهد آن هستیم، شایسته جایگاه فوتبال پرتماشاگر ما نیست. ضمن اینکه برخی از تخلفات مربوط به تخلفات تماشاگران است و امیدواریم با آموزش مناسب و همکاری مقامات فرهنگی باشگاهها، این امر برطرف شود.