سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

خونین شهر آزاد شد - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

خونین شهر آزاد شد

Loading the player...

خونین شهر آزاد شد

بیانات مقام معظم رهبری در مورد آزادسازی خرمشهر:

((عرصه های دفاع مقدس را نباید فرآموش کرد.

پیروزی هایی را که جوانان شما در این میدان های دوشوار بدست آورده اند را نباید بگذارید فرآموش شوند

این پیروزی ها پیروزی هایست که بسیار بزرگند.

حماسه فتح خرمشهر و عملیات عظیم بیت المقدس در تاریخ این کشور خواهند ماند.

بنده در همان دوران غربت رفتم نزدیک پل خرمشهر و دیدم وضعیت را که چگونه است به چشم خودم دیدم ، آن وقتی که خرمشهر در اشغال دشمنان بیگانه بود ، فضا غبارآلود فضا غم آلود ، دل ها سرشار از غصه،بچه های ما آرپی جی هم نداشتند ، با تفنگ اما با ایمان با صلابت .

آنچه که در اختیار ملت ایران بود آن عبارت بود از یک اراده ی قوی و نشاط همه جانبه ای که برخاسته بود از ایمان از آگاهی و این که امام فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد یعنی همین .

شهید صیاد شیرازی یکی از کارگردانان اصلی این عملیات بود و خود او همین بعد از ظهر یا مقارن ظهر بود از آنجا با تلفن تماس گرفت با بنده و مژده پیروزی را داد و گفت سربازان عراقی صف کشیدند بیایند اسیر بشوند.

این شهید محمد جهان آرایی در کدام دوره نظامی کلاس دیده بود ، این شهدای عزیز ما کدام یک از ابزار های نظامی پیشرفته را در اختیار داشتند.

در همه ی میدان ها یک ملت وقتی به خود متکی شد وقتی مومن شد وقتی این ایمان را با عمل صالح و جهاد همراه کرد ، پیروزی او قطعیست درس خرمشهر برای ما همین است ملت ایران این درس را نباید فرآموش کنند نقطه قوتشان شما همین ایمان و ایثار و دل دادن به مجاهدت است همین همبستگی و همدلی شما ها با هم.))

 

{gallery}tolidvijhe/rahbar{/gallery}