جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

خوشحالم که دوباره شاگرد علی دایی شدم - صفحه اول صدا و سیما مرکزی بوشهر

 

 

خوشحالم که دوباره شاگرد علی دایی شدم

خوشحالم که دوباره شاگرد علی دایی شدم


خوشحالم که دوباره شاگرد علی دایی شدم

خوشحالم که دوباره شاگرد علی دایی شدم

 محمد دانشگر درخصوص انتخاب سایپا برای فصل آینده گفت: خوشحالم که دوباره شاگرد علی دایی شدم. با اینکه پیشنهادهای دیگری داشتم، اما تصمیم گرفتم دوباره کار کردن با دایی را تجربه کنم. در فصل گذشته روزهای خوبی را از لحاظ فوتبالی پشت‌سر گذاشتیم و قهرمان جام حذفی شدیم و امیدوارم در این فصل هم با پیراهن سایپا عملکرد خوبی داشته باشم و تحت نظر علی دایی بیشتر پیشرفت کنم.
وی ادامه داد: به باشگاهی آمدم که نظم و انضباط خاصی دارد و معتقدم سایپا یک باشگاه دوست‌داشتنی است. در این تیم واقعا جوان‌های خوبی وجود دارند و البته بازیکنان باتجربه هم در کنار سایپا هستند که می‌توانند به جوان‌ها کمک کنند. صددرصد تیم ما در فصل جدید برای کسب سهمیه آسیا تلاش خواهد کرد.
دانشگر درمورد اعتراض باشگاه نفت درمورد اینکه او و دو بازیکن دیگر سایپا یعنی اسدی و علی‌یاری با این باشگاه قرارداد دارند، گفت: من درمورد باشگاه نفت و این مسائل هیچ صحبتی انجام نمی‌دهم و بدون مشکل خاصی به سایپا آمدم. به هر حال همه می‌دانند که ما در فصل گذشته چگونه پول گرفتیم و با چه سختی‌هایی روبه‌رو شدیم.
بازیکن سایپا درمورد اینکه تکلیف مطالباتش از باشگاه نفت به کجا خواهد رسید، گفت: برای گرفتن طلبم از باشگاه نفت شکایت خواهم کرد.