سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

خودروسازان و وارد کنندگان خودرو توانمندی خود را در بوشهر عرضه کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

خودروسازان و وارد کنندگان خودرو توانمندی خود را در بوشهر عرضه کردند

خودروسازان و وارد کنندگان خودرو توانمندی خود را در بوشهر عرضه کردند

مهرداد ابراهیمی بعدارظهر امروز در نشست با اعضای شورای شهر بوشهر با بیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی بوشهر دارای ظرفیت بالایی است، اظهار داشت: در این نمایشگاه توانمندی مختلف کشور و استان بوشهر در معرض دید عموم قرار داده می‌شود.

وی با اشاره به گشایش نمایشگاه صنعت خودرو سازان در نمایشگاه‌های بین المللی بوشهر تصریح کرد: توانمندی خودروسازان سایپا و ایران خودرو  در نمایشگاه بین المللی بوشهر ارائه شد.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین المللی استان بوشهر بیان کرد: در نخستین دوره برگزاری نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات و صنایع وابسته بوشهر، خودروسازی ایران خودرو و سایپا از جدیدترین محصولات خود رونمایی کردند.

ابراهیمی با بیان اینکه در این نمایشگاه صنایع خودروسازی در فضایی به  متراژ 3 هزار و 500 مترمربع  آخرین محصولات خود عرضه کردند خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه قطعه‌سازان و توزیع کنندگان قطعات و لوازم یدکی خودرو محصولات خود را در 4 هزار مترمربع انواع قطعات را به معرض نمایش گذاشتند.

رئیس شورای شهر بوشهر نیز با بیان اینکه صنعت گران خودرو در کشور از ظرفیت بالایی برخوردار هستند گفت: سایپا به‌عنوان یک گروه خودروسازی توانمند با تولید جدیدترین محصولات توانسته به رقابت به سایر صنایع خودرو سازی و بویژه خودروسازی خارجی بپردازد.

عبدالخالق برزگرزاده با اشاره به تنوع تولید دراین صنعت خودرو بیان کرد: استانداردسازی خودرو یکی از ویژگی صنعت خودرو سایپا است که در بازارهای مختلف توانمندی خود را نشان داده است.