سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

خلق حماسه شور و شعور در راهپیمایی 22 بهمن بوشهری ها - نمایش محتوای خبر

 

 

خلق حماسه شور و شعور در راهپیمایی 22 بهمن بوشهری ها

همزمان با سی و هشتمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اقشار مختلف مردم ولایتمدار استان بوشهر با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن ماه حماسه شور و شعور را خلق کردند.

خلق حماسه شور و شعور در راهپیمایی 22 بهمن بوشهری ها

 

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهر بوشهر با حضور گسترده مردم دریادل و همیشه در صحنه این شهرستان با شکوه و عظمت خاصی همزمکان با سراسر کشور برگزار شد.
راهپیمایی کنندگان بوشهری که امام جمعه و استاندار بوشهر ، مسئوولان و فرماندهان نظامی و انتظامی نیزدر جمع آنان بود با سردادن شعارهای ' راه نجات کشور راه ولایت بود'، 'مرگ بر امریکای مردم فریب' ، '22 بهمن ماه یوم الله یوم الله '، ' ای رهبر آزاده آماده ایم آماده '،' سازش ما با امریکا محال است ، این سند زنده استقلال است'، ' در عزم ملت ما تحریم اثر ندارد ، امریکای جهانخوار این را باید بداند'،'مثلث شوم و پلید ابلیس ، امریکا و اسرائیل و انگلیس 'در صفوفی بهم فشرده مسیر بسیج مرکزی تا مصلای این شهر را پیمودند. 
همچنین راهپیمایان بوشهری با سردادن شعارهای ' مگر امت بمیرد علی تنها بماند'،' سه حامی اصلی تروریسم ،امریکا ، اسرائیل و انگلیس ' و مرگ بر امریکا و اسرائیل سیاست های خصمانه استکبار جهانی به رهبری امریکای جنایتکار علیه جمهوری اسلامی ایران را محکوم کردند.
درحالی که راهپیمایان بوشهری پارچه نوشته های در حمایت از مسئولان نظام بر دوش داشتند و شعارهای انقلابی سر می دادند مسیر راهپیمایی توسط چرخبال نیروی دریایی گلباران شد.
اقشار مختلف مردم بوشهر با سردادن شعارها و خلق حال و هوای بهمن 57 بار دیگر با آرمان های امام راحل (ره) ، شهدا و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.
شماری از شرکت کنندگان در راهپیمایی به خصوص جوانان و کودکان درحالی که بر صورت های خود پرچم سه رنگ مقدس جمهوری اسلامی ایران را نقاشی کرده بودند جلوه خاصی به این راهپیمایی داده بودند.
برپایی ایستگاه صلواتی ، به دوش گرفتن تمثال های حضرت امام (ره) و رهبری ، حضور افراد کهنسال ، بستن شعارهای انقلابی بر پیشانی برخی نوزادانی که در گهواره یا بر دوش والدین خود بودند نیز جلوه خاصی به راهپیمایی بوشهری ها داده بود. 
همچنین یک پرچم بزرگ جمهوری اسلامی که نماد وحدت و همدلی اقشار مختلف مردم است بر دستان شرکت کننده در راهپیمایی 22 بهمن در بوشهر جلوگر بود.
استاندار بوشهر نیز در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت وگو با خبرنگاران گفت: حضور مردم در صحنه های انقلاب همواره باعث وحدت و دلگرمی مسئولان برای اجرای رسالت های خود است.
مصفطی سالاری افزود: مردم استان بوشهر همیشه و به بهترین وجه ممکن از کیان مقدس جمهوری اسلامی و مرزهای خلیج فارس پاسداری کرده اند که این مهم مسئولان ما مسئولان را در خدمت شایسته به آنان افزون کرده است.
درپایان این آئین راهپیمایان درمصلای نماز جمعه بوشهر برای قرائت قطعنامه سراسری تجمع کردند.
سخنران ویژه روز 22 بهمن ماه در بوشهر حجت اسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در سپاه قدس است.