جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

خطبه های نماز جمعه بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

خطبه های نماز جمعه بوشهر

Loading the player...

دانلود

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه اقتصاد یک مقوله دانش بنیان است گفت: توجه به زیرساخت‌ها، آینده نگری، تدوین سند چشم‌انداز با نگاه آمایشی، استفاده از ظرفیت‌ها و مدیریت جهادی باید در اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار بگیرد.

صفایی بوشهری با بیان اینکه تاکنون فعالیت‌های مهمی در حوزه اقتصاد در کشور انجام شده افزود: این فعالیت‌های اقتصادی نه تنها اصولی نبوده بلکه منطبق با دانش طرح‌ریزی نشده که لازم است در عرصه اقتصاد مقاومتی برنامه‌ریزی دقیق، عملیاتی و اجرایی شود.

وی با تاکید بر تشدید مبارزه با قاچاق کالا خاطر‌نشان کرد: قاچاق کالا یک حرکت مخرب اقتصادی و امنیتی است که به حوزه‌های مختلف صدمه وارد می‌کند که مبارزه با قاچاق باید به‌طور جدی در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه قاچاق نه تنها بر پیکره اقتصاد داخلی صدمه وارد می‌کنند بلکه بیکاری توسعه می‌دهد افزود: قاچاق سبب بروز تهاجم فرهنگی، تهدیدات امنیتی و اقتصادی می‌شود که لازم است در عرصه مبارزه با قاچاق تدبیر جدی اندیشیده شود.

صفایی بوشهری با بیان اینکه تاکنون طرح‌هایی در عرصه مبارزه با قاچاق در کشور انجام شده تصریح کرد: وجود قاچاق در جامعه نشان می‌دهد اجرای این طرح‌ها موفق نبوده یا اینکه طراحی و مدیریت ناکارآمد داشته یا اینکه طرح‌ها دارای اشتباهات و ضعف‌های گوناگون بوده است