سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

خرمزی:اتفاقات شاهین را فراموش کردید!!؟؟ - نمایش محتوای خبر

 

 

خرمزی:اتفاقات شاهین را فراموش کردید!!؟؟

خرمزی در کمال ناراحتی در گفتگو با خبرنگاران

خرمزی:اتفاقات شاهین را فراموش کردید!!؟؟

محمود خرمزی سرمربی ایرانجوان بوشهر گفت: بعد از بازی مقابل نساجی با گریه ورزشگاه را ترک کردم.

به گزارش فوتبال بوشهر وی که با علی بحرانی مجری برنامه رادیویی جمعه ها با ورزش گفتگو  می کرد در این خصوص ادامه داد: بازی خوبی انجام دادیم اما شرمنده هواداران ایرانجوان هستم که نتوانستم آنها را خوشحال روانه خانه هایشان کنم.میدانم در این گرما با وجود همه مشکلات به ورزشگاه می آیند تا تیم را حمایت و با برد ورزشگاه را ترک کنند اما شاید آنها از شرایط تیم با خبر نباشند.

سرمربی ایرانجوان گفت:شب قبل از بازی ،غذای بچه ها را خودمان (اعضای کادر فنی) تهیه کردیم،این مدل را تا حالا ندیده بودم! دو شب قبل بازی تا 12 نیمه شب در زمین تمرین بودیم ،خواب بچه ها بهم ریخته،هواداران شاید در جریان نباشند! درود به معرفت مردمی که آمدند و تیم را نود دقیقه حمایت کردند  میدانم که من را حرمت میکنند اما آنها هم برد می خواهند.

خرمزی تصریح کرد: این تیم به مرور زمان بهتر خواهد شد اما باور کنید مشکلات ما به اندازه ای است که اکنون به بغضی در گلوی من تبدیل شده است.در طول 24 سال فوتبال آدمهای زیادی دیده ام که یکی از این آدمهای صاف و پاک،همین مدیر عامل ایرانجوان جعفر پورکبگانی است.اما جیب این مرد خالی است و هیچ کس به حمایت او نمی آید.چرا کمک نمی کنند؟بوشهر مهد فوتبال است چرا این همه بی مهری به ایرانجوان،مگر اتفاقات شاهین را از یاد برده اید؟تیم را به بازیکنی بنام میثم منیعی سپردند که مشخص نبود چکاره است! این مردم چیز زیادی نمیخواهند ،اندکی توجه به تیم محبوبشان می خواهند.

سرمربی ایرانجوان بوشهر در پاسخ به این سوال که مشکل اسکان او حل شده ،اینگونه پاسخ داد: حل نشده اما تیم آنقدر مشکل دارد که جا و مکان من چیز مهمی نیست! من هر چه دارم در زندگی ورزشی ام از همین مردم بوشهر است،در همین ایرانجوان از فوتبال خداحافظی کردم.اما مردم فوتبالدوست بوشهر و هواداران با معرفت ایرانجوان در جریان باشند ،من به تنهایی نمیتوانم شق القمر کنم،شوخی نیست با تیمهایی بازی میکنیم که هزینه می کنند ولی ما با انبوهی مشکل دست و پنجه نرم میکنیم.