جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

خدمات سرویس حمل و نقل دانش آموزی در استان بوشهر ساماندهی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خدمات سرویس حمل و نقل دانش آموزی در استان بوشهر ساماندهی می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: ساماندهی سرویس مدارس با برنامه ریزی و داشتن وحدت رویه با توجه به اینکه۲۰ هزار دانش‌آموز از خدمات سرویس حمل و نقل دانش آموزی استان بوشهراستفاده می‌کنند الزامی است.

خدمات سرویس حمل و نقل دانش آموزی در استان بوشهر ساماندهی می‌شود

 

 ناصر کرمی با بیان اینکه برنامه پروژه مهر در استان بوشهر اجرایی شده اظهار داشت: برای برنامه‌ریزی در بازگشایی مدارس این پروژه فعالیت خود را آغاز کرده است.
وی با بیان اینکه مدارس استان بوشهر تا آغاز سال تحصیلی ترمیم و بهسازی می‌‍شوند گفت: برای تسریع در آماده سازی مدارس اعتبارات لازم تخصیص یافته که پیش بینی می‌شود امسال روند بازگشایی مدارس در این استان همانند سال قبل بدون مشکل باشد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به نقش اینکه امنیت ایمنی در حمل و نقل دانش‌آموزان مورد تاکید قرار دارد افزود: بخشی از دانش آموزان ناوگان حمل و نقل عمومی و سرویس‌های مدارس را برای جابه جایی از خانه تا مدرسه و بلعکس انتخاب می‌کنند.
کرمی با بیان اینکه استفاده از رانندگان قانونمند نقش مهمی در افزایش تامین امنیت و ایمنی دانش‌آموزان  دارد گفت: توجه به سرویس حمل و نقل دانش آموزی و استفاده از وسایل نقلیه مناسب و به کارگیری رانندگان قانونمند، تا حد زیادی می‌تواند ضریب امنیت جا‌به‌جایی دانش آموزان را تامین کند.
وی با بیان اینکه در استان بوشهر 20 هزار محصل از سرویس‌های دانش‌آموزی استفاده می‌کند افزود: ساماندهی سرویس مدارس با برنامه ریزی و داشتن وحدت رویه با توجه به اینکه20 هزار دانش‌آموز از خدمات سرویس حمل و نقل دانش آموزی استان بوشهراستفاده می‌کنند الزامی است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با تاکید بر برون سپاری خدمات سرویس حمل و نقل دانش آموزی در استان بوشهر خاطر‌نشان کرد: ساماندهی رانندگان برای آغاز سال تحصیلی جدید و برگزاری دوره‌های آموزشی برای آنها مورد تاکید است.
کرمی با بیان اینکه دو نهاد خانه و مدرسه در تامین سلامت دانش‌آموزان نقش موثری دارند افزود: نظارت بر تمامی سرویس‌های حمل و نقل دانش آموزان از وظایف دستگاه‌های دولتی مسئول است. امیدواریم با برنامه‌ریزی مسئولان و توجه خانواده‌ها در انتخاب سرویس مدارس، امنیت و سلامت دانش آموزان بیش از پیش افزایش یابد.