سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

خدمات رفاهی و معیشتی روحانیون استان بوشهر افزایش می‌یابد‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

خدمات رفاهی و معیشتی روحانیون استان بوشهر افزایش می‌یابد‌

خدمات رفاهی و معیشتی روحانیون استان بوشهر افزایش می‌یابد‌

خدمات رفاهی و معیشتی روحانیون استان بوشهر افزایش می‌یابد‌

 

استاندار بوشهر گفت: استفاده از ظرفیت‌های روحانیون و حمایت از این قشر تاثیر گذار یکی از اولویت‌های استانداری بوشهر است که تلاش می‌شود خدمات رفاهی و معیشتی این عزیزان امسال افزایش ‌یابد.

مصطفی سالاری در نشست با رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه  با بیان اینکه یکی از ابزارهای مهم مقابله با  تهاجم فرهنگی تقویت بنیه دینی و مذهبی است اظهار داشت:  برای مصون ماندن از آسیب‌های اجتماعی به ویژه تهاجم فرهنگی باید بنیه دینی و مذهبی تقویت شود که در این راستا روحانیون نقش مهم و تاثیرگذاری دارند.

وی با تاکید بر تامین نیازهای نسل جوان در علوم اسلامی افزود: نسل جوان به ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان از لحاظ مسائل محتوایی ومعنوی نیازهای اساسی دارند که حوزه‌های علمیه در این زمینه نقش مهمی ایفا می‌کنند.

استاندار بوشهر با تاکید بر تقویت روح معنوی در انسان‌ها افزود: همه انسان‌ها برای مصون ماندن از بسیاری از مشکلات باید معنویت دینی را در خود تقویت کنند تا گرفتار مشکلات گوناگون نشوند.

سالاری تاکید کرد: آگاه بودن به مسائل روز جهانی برای تامین نیازهای روحی و معنوی جامعه یکی از مهم‌ترین نیازهای طلاب و روحانیون  است.

استاندار بوشهر حضور روحانیون در کنار مردم را  یک نعمت بزرگ دانست و افزود: فراهم سازی بستر لازم  برای حضور مستمر طلاب و روحانیون در کنار مردم  از ضروریات است.

سالاری با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به روحانیون  گفت: استفاده از ظرفیت‌های روحانیون و حمایت از این قشر تاثیرگذار یکی از اولویت‌های استانداری بوشهر است که تلاش می‌شود خدمات رفاهی و معیشتی این عزیزان امسال افزایش ‌یابد.

وی بر حمایت از راه‌اندازی اردوگاه طلاب و دانش‌آموزان در دشتستان تاکید کرد و افزود: برای راه‌اندازی اردوگاه طلاب و دانش‌آموزان استان بوشهر در منطقه فاریاب دشتستان حمایت‌های لازم ارائه می‌شود.