سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

خبرنگاران دیر بوشهر تجلیل شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبرنگاران دیر بوشهر تجلیل شدند

خبرنگاران دیر بوشهر تجلیل شدند

خبرنگاران دیر بوشهر تجلیل شدند

فرماندار دیر در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی که در سال 1377در مزارشریف افغانستان به دست طالبان به شهادت رسید، گفت: مسئولان باید با خبرنگاران برای رشد و توسعه شهرستان ارتباط خوبی داشته باشند.
حمزه اعتماد با بیان اینکه تعامل و همدلی میان مسئولان و خبرنگاران در توسعه شهرستان تاثیرگذار است، اظهار کرد: خبرنگاران در چهارسال گذشته فعالیت خوبی برای رشد و توسعه منطقه داشته اند.
وی اظهارداشت: خبرنگاران وجدان بیدار و چشم تیز بین در مسیر رشد و تعالی شهرستان گام برمی دارند و سعی کنند واقعیت های جامعه با رعایت انصاف منعکس کنند.
فرمانداردیر رسالت خبرنگار را روشنگری دانست و گفت: رسالت خبرنگار روشنگری و بصیرت افزایی و خبر باید صریح، صحیح و خبرنگار عاشق کار، دارای حوصله زیاد باشد و از احساسات پرهیز کند.
وی با تاکید بر دوری از بیان شایعات در فضای مجازی گفت: همه ما باید همیشه پاسخگوی اصحاب رسانه باشیم تا آنان بتوانند بدون دغدغه به کاری خبری خود ادامه دهند.
امام جمعه دیر گفت: خبرنگار باید با اخلاق حرفه ای که دارد انصاف، حق گویی و امانت داری را سرلوحه کار خبری خود قراردهد.
حجت الاسلام سید علی حسینی افزود: خبرنگار در کار خبر و انعکاس آن در جامعه حرمت اشخاص رعایت کند و مصالح جامعه اسلامی را در نظر بگیرد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اصحاب رسانه با اطلاع رسانی و انتقال دغدغه های مردم به مسئولان نقش برجسته ای در تصمیم گیری ها و رفع مشکلات جامعه دارند.
غلامرضا ناطقی پور تجلیل از زحمات یکساله خبرنگاران را وظیفه مسوولان دانست و گفت: دراین مراسم از خبرنگاران فعالی که در طول یک سال فعالیت کاری با تحمل مشقت‎ها برای انتقال سریع و صحیح اخبار فعالیت مداوم داشته‎اند، تقدیر می شود.
وی گفت: شهرستان دیر با داشتن 30 پایگاه خبری تحلیلی و کانال خبری و 25 خبرنگارخبرگزاری کشوری و سایت های محلی دراستان بوشهر مقام برتر دارد.
در این آیین از فعالان خبری و خبرنگاران رسانه های محلی و سراسری شهرستان دیر با لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.