جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

خانواده شهدا، رزمندگان و فرماندهان عملیات فتح خرمشهر در بوشهر تجلیل شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

خانواده شهدا، رزمندگان و فرماندهان عملیات فتح خرمشهر در بوشهر تجلیل شدند

خانواده شهدا، رزمندگان و فرماندهان عملیات فتح خرمشهر در بوشهر تجلیل شدند

خانواده شهدا، رزمندگان و فرماندهان عملیات فتح خرمشهر در بوشهر تجلیل شدند

 

همزمان با سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در مراسم باشکوهی از خانواده شهدا، رزمندگان و فرماندهان عملیات بیت‌المقدس در بوشهر تجلیل شدند.
 
 در سالروز فتح خرمشهر صبح امروز از حماسه‌آفرینان فتح خرمشهر و عملیات بیت‌المقدس در بوشهر تجلیل شد.
 
در این مراسم یکی از فرماندهان 8 سال دفاع مقدس با بیان اینکه رزمندگان اسلام در جنگ غافلگیر نشدند  اظهار داشت: رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس با انجام تاکتیک‌های نظامی آمادگی جنگ را داشت و دچار هیچگونه غافلگیری نشد.
 
وی با اشاره به حماسه فتح خرمشهر و نقش رزمندگان استان بوشهر افزود: طرح دشمن در تصرف خرمشهر جدایی خوزستان بود اما  دشمن 34روز با مقاومت مردم در پشت دیوارهای شهر خرمشهر ماندند.
 
رزمنده 8 سال دفاع مقدس نقش مهمی رزمندگان  استان بوشهر در فتح خرمشهر مهم دانست و گفت: رزمندگان استان بوشهر با اقتدار و قدرت در این صحنه حضور یافتند و سبب رعب و وحشت دشمن بعثی شده بود بگونه‌ای که ضربات سنگینی بر دشمن وارد آورند.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر نیز با بیان اینکه اقتدار ایران اسلامی در حماسه فتح خرمشهر نمایان شد تصریح کرد:  آرامشی که اکنون در کشور وجود دارد مدیون مقاومت و جانبازی دلیرمردان و شجاعت و دلاوری رزمندگان است.
 
حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری با بیان اینکه فتح خرمشهر به عنوان یک نقطه عطف در تاریخ ایران  است خاطر نشان کرد: در عملیات فتح خرمشهر رزمندگان استان بوشهر نقش مهمی داشتند بگونه‌ای که 84 شهید، 146 جانباز و 27 آزاده ماحصل شرکت رزمندگان استان بوشهر درعملیات بیت المقدس است.
 
در این مراسم از خانواده شهدا، جانبازان، رزمندگان و فرمانده‌هان فتح خرمشهر قدردانی شد.