سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

خانواده خبرنگار شهید استان بوشهر تجلیل شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خانواده خبرنگار شهید استان بوشهر تجلیل شد

همزمان با روز خبرنگار در مراسمی از خانواده تنها شهید خبرنگار استان بوشهر شهید داریوش شاهینی با حضور مسئولان استان تجلیل شد.

خانواده خبرنگار شهید استان بوشهر تجلیل شد

 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر در آئین تجلیل از خانواده نخستین و تنها خبرنگار شهید استان بوشهر "داریوش شاهینی" اظهار داشت: خبرنگاران وظیفه بسیار سنگینی در جامعه برعهده دارند و نقش این قشر در رشد و توسعه بسیار ارزشمند است.
عباس جمشیدی با اشاره به ویژگی‌های شهید شاهینی خاطرنشان کرد: شهید شاهینی همواره در خط ولایت بود و برای رشد و سربلندی ایران تلاش کرد و در راه دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی به شهادت رسید.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر تصریح کرد: تجلیل از خانواده شهدا وظیفه همه مسئولان و مردم است و همواره باید یاد و نام شهدا را زنده نگه داریم. اصحاب رسانه و خبرنگاران همواره در تمامی صحنه‌ها در کنار ملت بوده‌اند و به‌خوبی نقش خود را ایفا کرده‌اند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: اصحاب رسانه با وجود بسیار کمبودها  نقش خود را به خوبی اجرا کرده‌اند که جای تقدیر دارد.
شهید مهندس داریوش شاهینی متولد 1356 برازجان، مدیر گروه واحد مرکزی خبر صدا و سیما 15 آذر ماه 84 در اعزام به ماموریت برای پوشش خبری رزمایش " عاشقان ولایت" در سقوط هواپیمای C- 130 به جرگه عاشقان ولایت پیوست.