جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

خانه سازمان ‌های مردم نهاد استان بوشهر افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خانه سازمان ‌های مردم نهاد استان بوشهر افتتاح شد

خانه سازمان ‌های مردم نهاد استان بوشهر افتتاح شد

خانه سازمان ‌های مردم نهاد استان بوشهر افتتاح شد

روابط عمومی استانداری بوشهربه نقل از عبدالکریم گراوند در آیین گرامیداشت روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی افزود: با توجه به اینکه سازمانهای مردم نهاد وظیفه ارتباط مردم و دولت را برعهده دارند برهمین اساس این سازمان ها نقشی مهم در توسعه جامعه ایفا می کنند.
وی اظهار کرد: تلاش می شود با حمایت و استفاده مناسب از ظرفیت دستگاه های اجرایی، سازمان های مردم نهاد استان با حساسیت و اهمیت بالاتری مشکلات جامعه را پیگیری کنند.
وی بیان کرد: برای برطرف کردن مشکلات اجتماعی باید امور را به مردم و سازمانهای مردم نهاد واگذار کرد که در دولت این رویکرد مشهود و تاکنون شاهد توسعه کمی سازمان های مردم نهاد بوده ایم.
گراوند، با قدردانی از بنیاد نخبگان استان بوشهر برای حمایت از راه اندازی خانه سازمان های مردم نهاد، بیان کرد: با شروع فعالیت خانه سازمان های مردم نهاد زمینه لازم برای آموزش و استفاده بیشتر از ظرفیت سمن ها فراهم شده است.
وی گفت: امید می رود با فعالیت خانه سازمان های مردم نهاد استان بوشهر شاهد کارگاه های آموزشی، توانمندسازی سمن ها و شکوفایی آنان در استان بوشهر باشیم.
گراواند، رسیدن به همگرایی بیشتر سازمانهای مردم نهاد، شکل گیری کارکردهای تخصصی برای رسیدن به خروجی های لازم را از مهمترین هدفهای تشکیل خانه سازمانهای مردم نهاد در استان بوشهر عنوان کرد.