جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

حمایت 800 حامی از ایتام و فرزندان محسنین در عسلویه بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت 800 حامی از ایتام و فرزندان محسنین در عسلویه بوشهر

حمایت 800 حامی از ایتام و فرزندان محسنین در عسلویه بوشهر

حمایت 800 حامی از ایتام و فرزندان محسنین در عسلویه بوشهر

سید علی حسینی در جلسه طرح اکرام ایتام کمیته امداد عسلویه افزود: اکرام ایتام و محسنین طرحی انسان دوستانه و با هدف حمایت از کودکان بی سرپرست و نیازمند است که حامیان در این طرح، حمایت از یک یا چند فرزند یتیم و غیر یتیم را بر عهده می گیرند و به صورت ماهیانه مبلغی را به حساب آنها واریز می کنند.
وی با بیان اینکه 392 فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان عسلویه وجود دارد، افزود: 800 نیکوکار حمایت از آنها را بر عهده دارند که 180 نفر از آنها یتیم و 212 نفر دیگر از فرزندان محسنین هستند.
مدیر کمیته امداد شهرستان عسلویه با اشاره به طرح محسنین، گفت: این طرح شامل آن دسته از فرزندان مددجوی نیازمندی است که دارای سرپرست بیمار، معلول، ازکار افتاده، زندانی و یا فرزند طلاق هستند.
وی بیان کرد: در 6 ماه نخست امسال یک میلیارد ریال کمک نقدی به حساب ایتام تحت حمایت این نهاد واریز شده است.
حسینی ادامه داد: بسیاری از حامیان علاوه بر پرداخت کمک های نقدی، از طریق کمک های کالایی همچون تامین سبد غذایی، پوشاک و جهیزیه و حل مشکلات درمانی، تحصیلی، مسکن، فرهنگی، آموزشی و سایر نیازها، فرزندان معنوی خود را حمایت می کنند.
وی با دعوت از خیران برای حمایت از فرزندان ایتام و نیازمند، گفت: هر یک از ایتام و فرزندان محسنین دارای حساب و شناسنامه بانکی مختص خود هستند که کمک های نقدی حامیان به صورت مستقیم به حساب آنها واریز می شود.
وی یادآورشد: 2 هزار و 325 مددجو درقالب 980 خانوار از خدمات کمیته امداد امام (ره) شهرستان عسلویه بهره هستند.
عسلویه در فاصله 285کیلومتری جنوب مرکز استان بوشهر قراردارد و محل اجرای طرح های توسعه میدان گازی پارس جنوبی است.