جهش تولید | دوشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۹

حمایت از برنامه‌ها و طرح‌های قرآنی در استان بوشهر در اولویت قرار گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت از برنامه‌ها و طرح‌های قرآنی در استان بوشهر در اولویت قرار گیرد

حمایت از برنامه‌ها و طرح‌های قرآنی در استان بوشهر در اولویت قرار گیرد

حمایت از برنامه‌ها و طرح‌های قرآنی در استان بوشهر در اولویت قرار گیرد

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر گفت: برای تربیت فرزندان انقلابی و مومن باید فرهنگ قرآنی در بین جوانان و نوجوانان ترویج شود که برای تحقق این مهم باید حمایت از برنامه‌ها و طرح‌های قرآنی در استان بوشهر در اولویت قرار گیرد.
حجت‌الاسلام عبدالکریم اعلمی‌نژاد در نشست بصیرتی جهاد و اقتصاد مقاومتی با تاکید بر بهره جستن از فرصت ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ماه مبارک رمضان دارای خصوصیات مهمی است که از ابعاد گوناگون می‌توان از فرصت این ماه قرآنی بهره جست.
 وی با اشاره به ویژگی‌های جهاد در راه خدا تصریح کرد: جهد، تلاش و عرق ریختن در جهاد زمانی تقدس پیدا می‌کند که برای خدا، اسلام، قرآن و ائمه اطهار(ع) باشد.
اعلمی‌نژاد  با تاکید بر اینکه جهاد بر امر باطل و در راه ظلم حرام است، گفت: میدان و عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، علمی و سیاسی میدان زحمت و تلاش،های شبانه‌روزی است.
وی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی باید بر اقتصادهای غربی و ترفندهای اقتصادی غلبه کند افزود: اقتصاد مقاومتی، ایران را در برابر حربه‌های دشمن حفظ می‌کند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده سپاه امام صادق(ع) بوشهر با تاکید بر اینکه جهاد فرهنگی بر همه فرض و لازم است، افزود: اگر مفاهیم قرآنی در جامعه به خوبی نهادینه نشود فرهنگ مبتذل غرب جامعه را می‌گیرد.
وی با بیان اینکه اگر هوشیار نباشیم دجال‌های غربی جوانان ما را تحت سلطه خود در می‌آورند تصریح کرد: دجال فرد نیست بلکه فرهنگی است که می‌خواهد فرهنگ اسلامی را ازبین ببرد.
اعلمی‌نژاد با تاکید بر اینکه نجات کشور در گرو اقتصاد مقاومتی است، گفت: اگر اقتصاد غربی ترویج شود ضمن اینکه فرهنگ قرآنی از جامعه رخت بر می‌بندد جامعه را اندلسی می‌کند و اسلام و فرهنگ غنی قرآنی را از جوانان گرفته می‌شود.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر با اشاره به اینکه فرد انقلابی باید در اقتصاد، نظامی، سیاسی، علمی، فرهنگی و اجتماعی انقلابی بوده و تابع غرب نباشد، بیان کرد: برای اینکه فرزندان انقلابی و مومن تربیت کنیم باید از فرهنگ قرآنی بهره‌برداری کنیم.
وی با تاکید بر گسترش فرهنگ قرآنی در بین جوانان افزود: آشنایی جوانان با آموزه‌های اسلامی ناهنجاری‌های جامعه را کاهش می‌دهد که در این راستا برای ترویج فرهنگ قرآنی باید حمایت از برنامه‌ها و طرح‌های قرآنی در استان بوشهر در اولویت قرار گیرد