سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

حلقه‌های صالحین مدارس شهر بوشهر برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

حلقه‌های صالحین مدارس شهر بوشهر برگزار شد

حلقه‌های صالحین مدارس شهر بوشهر برگزار شد

حلقه‌های صالحین مدارس شهر بوشهر برگزار شد

 

فرمانده سپاه ناحیه بوشهرگفت:ترتیل‌خوانی نوجوانان بوشهری با حضور ۶۰۰ دانش‌آموز بسیجی عضو حلقه‌های صالحین مدارس شهر بوشهر برگزار شد.
سرهنگ عبدالرضا دشتی در مراسم ترتیل خوانی نوجوانان بوشهری با بیان اینکه این آیین با حضور پرشور دانش‌آموزان برگزار شده است اظهار داشت: نوجوانان عضو حلقه‌های صالحین با شور و شوق فراوان در آیین ترتیل خوانی قرآن کریم بوشهر شرکت کردند.
وی از شرکت 600 دانش‌آموز بوشهری در این آیین خبرداد و گفت: ترتیل‌خوانی نوجوانان بوشهری با حضور 600 دانش‌آموز بسیجی عضو حلقه‌های صالحین مدارس شهر بوشهر برگزار شد.
فرمانده سپاه ناحیه بوشهر با اشاره به این‌که قاریان نیز دانش‌آموز هستند، افزود: هدف از برگزاری این آیین انس دانش‌آموزان با کلام وحی در ماه بهار قرآن و آشنایی بیشتر آنها با آموزه‌های این کتاب الهی ا‌ست.
وی تاکید کرد: برای مانوس شدن نوجوانان استان بوشهر با کتاب آسمانی قرآن کریم آیین ترتیل خوانی دانش‌آموزان 12 تا 18 ساله بوشهری 2 بار در سال برگزار می‌شود.
دشتی با بیان اینکه آیین ترتیل نوجوانان بوشهری با حضور پرشور نوجوانان و دانش آموزان بوشهری اجرا می‌شود تصریح کرد: آیین ترتیل‌خوانی قرآن کریم با حضور اعضای حلقه‌های صالحین نوجوانان به پیشنهاد نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ، برای دومین سال پیاپی برگزار می‌شود و این برنامه در سال‌های آینده نیز ادامه می‌‌یابد.
وی هدف از برگزاری این آیین را اشاعه فرهنگ قرآنی و انس و الفت نوجوانان با قرآن دانست و افزود: راه‌اندازی آیین ترتیل خوانی همواره از تاکیدهای رهبر فرزانه انقلاب است.
دشتی از برگزاری آیین ترتیل خوانی دو بار در سال در بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد: برگزاری چنین آیین‌های در سال گذشته تجربه‌های موفقی برجای گذاشته که مهم‌ترین آن مانوس شدن جوانان با کتاب آسمانی قرآن است.