سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۷ مهر ۱۴۰۰

حفظ امنیت کشور برای برگزاری انتخابات همراه با حفظ حرمت نهادهای قانونی ضروری است - نمایش محتوای خبر

 

 

حفظ امنیت کشور برای برگزاری انتخابات همراه با حفظ حرمت نهادهای قانونی ضروری است

حفظ امنیت کشور برای برگزاری انتخابات همراه با حفظ حرمت نهادهای قانونی ضروری است

حفظ امنیت کشور برای برگزاری انتخابات همراه با حفظ حرمت نهادهای قانونی ضروری است

 

امام جمعه موقت بوشهرگفت: حفظ امنیت کشور برای برگزاری انتخابات و رعایت مر قانون همراه با حفظ حرمت نهادهای قانونی ضروری است.

حجت الاسلام هاشمی در خطبه های نماز جمعه بوشهر افزود: حال که در آستانه راهپیمایی 22 بهمن و برگزاری دو انتخابات سرنوشت ساز مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی قرار داریم، حفظ آرامش کشور، رعایت قانون  و نگهداشتن حرمت نهادهای قانونی ضرورت دارد و همگان باید با حضور خود عزت و اقتدار ایران اسلامی را به معرض دید جهانیان بگذارند.

وی تصریح کرد: در جریان تائید صلاحیت‌ها عده‌ای که خود را انقلابی تر از دیگران می‌دانند صحبت‌هایی برخلاف حفظ رویکرد یکدلی مردم مطرح می‌کنند و همین امر ایجاب می‌کند که مردم نسبت به آنها هوشیار باشند.

امام جمعه موقت بوشهر با بیان این‌که انقلاب اسلامی ایران طلسم ابرقدرت بودن امریکا را درهم شکسته گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران امروز در حالی دهه چهارم عمر خود را سپری می‌کند که توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان به فضل پروردگار راه به جایی نبرده است.

حجت الاسلام هاشمی افزود: دشمنان نظام همواره توطئه علیه انقلاب را در سردارند و ضروری است که همگان نسبت به توطئه‌های دشمنان هوشیار باشند.

وی انقلاب اسلامی ایران را الگوی یک حکومت مترقی و سازگار با الگوی فطرت خواند و بیان کرد: این انقلاب جوانانی شجاع، ایثارگر و شهادت طلب تربیت کرده و با عملکرد خود روی همه ملت‌های آزاده جهان تاثیر گذاشته است.

امام جمعه موقت بوشهر با اشاره به سفارش امام خمینی (ره) تصریح کرد: دوام انقلاب اسلامی ایران در سایه حضور مردم و ساده زیستی مسوولان محقق می شود.

حجت الاسلام هاشمی همچنین با گرامیداشت 19 بهمن روز نیروی هوایی ارتش، به رزمایش نیروی دریایی ارتش در آب های خلیج فارس و عمان تاکید کرد: با وجود نیروهای مسلح با صلابت، مردم ایران اسلامی دغدغه دفاعی و امنیتی ندارند.

وی به وجود دغدغه فرهنگی در کشور هم اشاره کرد و گفت: باید در این زمینه تدبیر کرد و در برابر تهاجم فرهنگی دشمن ایستاد.