حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس نشان از بصیرت آنها دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس نشان از بصیرت آنها دارد

حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس نشان از بصیرت آنها دارد

حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس نشان از بصیرت آنها دارد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، آیت‌الله صفایی بوشهری در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در بوشهر بیان کرد: این حضور با شکوه و حماسی، باعث اقتدار و وحدت جهان اسلام در مقابل جهان استکبار، امیدواری مردم مظلوم فلسطین و یاس و ناامیدی دشمنان می‌شود.

وی تصریح کرد: مردم استان بوشهر، همیشه در صحنه‌های ولایت‌مداری حضور پررنگ  داشته‌اند و امروز نیز با این حضور، برگ زرین دیگری بر کتاب سراسر حماسه خود افزودند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ادامه داد: این حضور حماسی نشان‌ می‌دهد مردم ما همیشه در صحنه دفاع از مظلوم حضور دارند و در تمام معادلات ملی و بین‌المللی هوشمدانه عمل می‌کنند.

استاندار بوشهر نیز گفت: آزادی قدس شریف آرمان همه مسلمانان جهان است و با نام‌گذاری روزی به نام روز قدس از طرف امام راحل، آزادگان سراسر جهان در این روز شعار دفاع از مظلوم و انزجار از غاصبان را سر می‌دهند.

عبدالکریم گراوند تصریح کرد: انتقال سفارت آمریکا به قدس و همچنین کشتار بی‌رحمانه مردم مظلوم فلسطین در روزهای اخیر باعث شد مردم استان بوشهر در این هوای گرم به تکلیف دینی خود عمل کنند و با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس از اعمال ننگین آمریکای جنایت‌کار و صهیونیسم غاصب اعلام انزجار کنند.