سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

حضور معاون امور تعاون وزارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور معاون امور تعاون وزارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر

حضور معاون امور تعاون وزارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر

سه شنبه سوم آذرماه کلانتری معاون امور تعاون وزارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی و هییت همراه به بوشهر آمدند.معاون وزیر ابتدا در جلسه شورای هماهنگی دستگاهی زیر مجموعه وزارت در استان شرکت کرد و در این جلسه پناه مدیرکل استان ضمن خوشامدگویی سیمای بخش تعاون استان را تشریح کرد و به استحضار رساند معاون وزیر تعاون به نقش تعاون در توانمند سازی کشور پرداخت از قبیل محرومیت زدایی فقرزدایی عدالت اجتماعی افزایش بهروری پرداختند.

برنامه بعدی شرکت در یازدهمین جشنواره کار آفرینان برتر بود که در این جشنواره استاندار بوشهر حضور داشتند و از تعاونی های برتر شامل مشعل خلیج فارس شرکت پایش اندازه گیری بوشهر بود و تندیس خلیج فارس تقدیر بعمل آمد.

کلانتری در این جشنواره گفت ما بایستی توانمندیهای خود را بالا ببریم.هم اکنون اقتصاد ما پیشبینی پذیر شده است همچنین از استاندار بوشهر بلحاظ حداکثری ایجاد تفاهم نامه با تعاونی بین استانداران بوشهر تشکر و قدردانی کرد.

استاندار بوشهر گفت تعداد فعالان هنرهای دستی کاهش پیدا کرد که ما آماده ایم در این زمینه به افرادی که مایل به فعالیت هستند  همکاری داشته باشیم ،همچنین وی گفت در زمینه دسته بندی و فرآوری نیز خوب کار نشده است که در این موضوع هم در خدمت همشهریان عزیز هستیم.

پس از آن آقای کلانتری و هیت همراه با امام جمعه بوشهر دیدار داشتند که در این دیدار به تبادل نظر و گفتگو پرداختند و بعد از آن به یکی از شهرستانهای بزرگ و تاثیرگذار استان شهرستان دشتستان رفتند.

و تعاونی توسعه دشتستان که 1200 عضو دارد  را افتتاح کردند این تعاونی از تعاونیهای خاص می باشد که می تواند در بحث واگذاریهای دولتی شرکت نماید و در همین جلسه افتتاحیه یک تفاهمنامه با شهرداری برازجان منعقد شد در حال حاضر آقای کلانتری و جناب پناه میهمان برنامه گفتگو بودند/.