سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: مردم ایران اسلامی و بویژه استان دارالحماسه بوشهر با شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، انتظاری را که 37 برآورده کرده اند، امسال نیز بخوبی محقق خواهند کرد.

حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن

 

نصرالله شفیعی در حاشیه نشست هماهنگی راهپیمایی 22 بهمن در بوشهر افزود: یکی از برنامه های شاخص دهه مبارک فجر راهپیمایی 22 بهمن است که در 37 شهر و همه روستاهای استان بوشهر برگزار می شود.
وی اضافه کرد: راهپیمایی 22 بهمن در بوشهر از ساعت 10 صبح روز جمعه از مقابل بسیج مرکزی تا مصلای جمعه شهر بوشهر برگزار می شود.
وی با اشاره به گلباران مسیر راهپیمایی با بالگرد گفت: سخنران گردهمایی پایان راهپیمایی نیز حجت الاسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در سپاه قدس است.
شفیعی ادامه داد: از ادارات و بانک های واقع در مسیر راهپیمایی انتظار است با تزئین مناسب ساختمانها به باشکوهتر شدن حضور مردمی کمک کنند.
وی یادآور شد: با توجه به در پیش بودن ایام فاطمیه انتظار است دستگاهها در برگزاری جشن های ویژه دهه فجر حساسیت بیشتری داشته باشند.
شفیعی، با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم ماشالله کازرونی از مبارزان انقلاب که در روزهای اخیر درگذشت بیان کرد: این شخصیت از چهره های برجسته انقلابی استان و نقشی چشمگیر در مبارزات داشته است از این رو در روز راهپیمایی 22 بهمن از خانواده این مرحوم و شمار دیگری از مبارزان انقلاب اسلامی در بوشهر تجلیل خواهند شد.
وی یادآور شد: کازرونی همواره در راه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است و در این راه آثار زیادی به رشته تحریر در آورده که باید زمینه چاپ و انتشار آنها فراهم شود.
شفیعی در ارتباط با شب بیست و یکم بهمن ماه گفت: در این شب مردم به یاد پیروزی های غرورآفرین انقلاب اسلامی گلبانگ الله اکبر سرخواهند داد که انتظار داریم این آئین با استقبال خوبی از سوی مردم و مسئولان همراه باشد.