جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

حسین ماهینی به دیدار استاندار بوشهر رفت - صفحه اول صدا و سیما مرکزی بوشهر

 

 

حسین ماهینی به دیدار استاندار بوشهر رفت

حسین ماهینی به دیدار استاندار بوشهر رفت


حسین ماهینی به دیدار استاندار بوشهر رفت

حسین ماهینی به دیدار استاندار بوشهر رفت

 به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان بوشهر در نشستی با حضور  دکتر سالاری استاندار بوشهر از تلاشهای حسین ماهینی ومهدی طارمی در راه صعود  تیم ملی  فوتبال  به جام جهانی 2018 روسیه قدر دانی شد.

 در این نشست که با حضور بهروزیانفرد مدیر کل ورزش وجوانان  برگزار شد از بازیهای شایسته و تاثیر بر انگیز حسین ماهینی ومهدی طارمی در کسب این موفقیت ارزشمند و ماندگار که موجی از شور ونشاط را در جامعه بدنبال داشت تشکر و قدر دانی شد.

در ادامه دکتر سالاری تاکید کرد که همواره جوانان استان به خصوص در ورزش از استعدادهای بالقوه برخوردار  هستند که در عرصه رقابت‌های مختلف هوشمندانه افتخار آمیز بوده اند.

وی گفت صعود تیم ملی به رقابت‌های جام جهانی و درخشش ورزشکاران بوشهری و گل زیبا و ماندگار مهدی طارمی در بازی آخر مطمئناً سال ها در ذهن و خاطر مردم می ماند.

سالاری اضافه کرد: ما زیرساخت‌های خوبی در حوزه ورزش را فراهم کردیم از جمله این‌ها ورزشگاه ۱۵ هزار نفری استخر کوثر مجموعه ورزش های ساحلی
انشاءالله با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در ارتقاء آمایش سرزمینی بزرگترین پیست قایقرانی کشور به طول ۲۵۰۰ متر با  ۲۰ میلیارد تومان احداث خواهد شد
در ادامه بهروزیان فر مدیر کل ورزش و جوانان گفت اجرای طرح های استعدادیابی در مدارس فوتبال در تمامی نقاط استان باید با محوریت ها و مشارکت های حسین ماهینی و مهدی طارمی تأسیس شود،همچنین زمین شماره ۳ استادیوم شهید بهشتی چمن مصنوعی خواهد شد تا ساعت بیشتری ورزشکاران عزیز بتوانند از آن استفاده نمایند.