جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

جهان استکبار اندیشه تهاجم نظامی به ایران اسلامی را از سر بیرون کرده است - نمایش محتوای خبر

 

 

جهان استکبار اندیشه تهاجم نظامی به ایران اسلامی را از سر بیرون کرده است

امام جمعه بوشهر گفت: با افزایش توانمندی و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران جهان استکبار اندیشه تهاجم به این آب و خاک را از سر بیرون کرده است.

جهان استکبار اندیشه تهاجم نظامی به ایران اسلامی را از سر بیرون کرده است

 

 آیت‌الله  صفایی بوشهری  در آیین معارفه  فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت بوشهر با بیان اینکه  ظرفیت استان بوشهر در ابراه‌های بین‌المللی و آزاد بسیار بالا است، اظهار داشت: نیروی دریایی ارتش در عرصه‌های مختلف دارای اقتدار و توانمندی بالایی است به گونه‌ای که این توانمندی در 8 سال دفاع مقدس نشان داده شد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه نیروی دریایی دارای سابقه درخشانی است، افزود: این مهم در دفاع مقدس به منصه ظهور رسید و سبب افتخار ایران اسلامی شد.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه ایران اسلامی  دارای نیروهای توانمند و خلاق است، تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی مفتخر به حضور نیروهای متعهدی است که هر کدام از آنان برای این نظام ارزش دارند.
 صفایی بوشهری با بیان اینکه نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران از عظمت و جایگاه رفیعی برخوردار است، تاکید کرد: با توانمندی و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی جهان استکبار اندیشه تهاجم به این آب و خاک را از سربیرون  کرده است.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر  با اشاره به اقتدار و توانمندی نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: توانمندی و اقتدار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ارتقا یافته به‌گونه‌ای که در تاریخ حیات خود هیچ‌گاه به این اقتدار و قدرت دست نیافته است.
صفایی بوشهری با بیان اینکه  نیروی دریایی  ارتش در عرصه ستاد از  اقتدار بالایی برخوردار است، تصریح کرد: نیروی دریایی ارتش در حوزه آموزش و مدیریت فوق العاده بر اساس دانش روز نظامی دریایی و مدیریت دانش بنیان برنامه‌ریزی و انجام ماموریت دارد.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه در عرصه سخت این نیرو به امکانات  مدرن و به روز مجهز است، افزود:  نیروی دریایی ارتش با ساخت تجهیزات سطحی و زیرسطحی و تولید نرم افزارهای نظامی به پیشرفت‌های قابل توجهی رسیده است