جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۹

جهاد دانشگاهی دوره‌های تخصصی ویژه دانشجویان استان بوشهر برگزار می‌کند - صفحه اول صدا و سیما مرکزی بوشهر

 

 

جهاد دانشگاهی دوره‌های تخصصی ویژه دانشجویان استان بوشهر برگزار می‌کند

جهاد دانشگاهی دوره‌های تخصصی ویژه دانشجویان استان بوشهر برگزار می‌کند


جهاد دانشگاهی دوره‌های تخصصی ویژه دانشجویان استان بوشهر برگزار می‌کند

جهاد دانشگاهی دوره‌های تخصصی ویژه دانشجویان استان بوشهر برگزار می‌کند

علی احمدی‌زاده بعداز ظهردیروز در مراسم افتتاح جهاد دانشگاهی استان بوشهر با بیان اینکه این استان دارای ظرفیت‌های مهمی است اظهار داشت:  برای راه‌اندازی جهاد دانشگاهی با پیگیری‌های فراوان و  با تعامل و همکاری مسئولان این مرکز علمی، پژوهشی و تخصصی افتتاح شد.

وی با تاکید بر  راه‌اندازی مرکز مطالعات و تحقیقاتی جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: از استاندار بوشهر انتظار می‌رود  برای راه اندازی مرکز مطالعات و تحقیقات جهاد دانشگاهی تعامل و همکاری داشته باشد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر با اشاره به راه‌‌اندازی خبرگزاری‌های ایکنا و  ایسنا در استان بوشهر بیان کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده امسال خبرگزاری ایکنا و ایسنا  که نقش مهمی در برنامه‌های جهاد دانشگاهی دارد راه‌اندازی می‌شود.

احمدی‌زاده با اشاره به ایجاد فضای فیزیکی جهاد دانشگاهی برای اجرای برنامه‌ها خاطر نشان کرد:  تامین فضای فیزیکی  مورد نیاز جهاد دانشگاهی در دستور کار قرار دارد که از حمایت‌های امام جمعه و استاندار بوشهر در این عرصه قدردانی می‌شود.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی در 43  نقطه کشور دارای نمایندگی فعال است افزود: بوشهر به عنوان آخرین استان کشور دارای جهاد دانشگاهی شد که با راه اندازی این مرکز امید می‌رود زمینه رشد، توسعه استان بوشهر بیش از پیش فراهم شود.

احمدی‌زاده با بیان اینکه جهاد دانشگاهی بوشهر دارای برنامه‌ریزی مدونی در عرصه‌‌های گوناگون است خاطر نشان کرد: جهاد دانشگاهی که دارای دپارتمان‌های پزشکی، هنرو معماری، فنی و مهندسی، و علوم انسانی است دوره‌های تخصصی ویژه دانشجویان با حضور استادان برجسته در استان بوشهر برگزار می‌کند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر با اشاره به تعامل با منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی گفت:  یکی از ظرفیت‌های مهم صنعتی، پژوهشی و علمی استان بوشهر منطقه پارس جنوبی است که جهاد دانشگاهی برای برگزاری دوره‌های تخصصی در راستای توانمندی دانشجویان مورد استفاده صنعت، برنامه‌هایی با منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی اجراء می‌کند.