رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

جلسه شوراي فرهنگ عمومي - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه شوراي فرهنگ عمومي

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بوشهر درجلسه شوراي فرهنگ عمومي حملات رژيم اشغالگر قدس به غزه وجنايات ترويست هاي جهان سلطه در تمام سرزمين هاي اسلامي را محكوم كرد و گفت حضور گسترده مردم در راهپيمايي روز جهاني قدس كه يادگاري از امام راحل است مي تواند خط بطلاني بر اقدامات آن ها باشد.

آيت اله صفايي بوشهري افزود تمامي سازمان هاي حقوق بشري و حكومت هاي به ظاهر اسلامي منطقه با سكوت خود اين جنايات را ناديده مي گيرند و اميدواريم مردم مسلمان با خيزش اسلامي رژيم اشغالگر قدس را از ميان بردارند.

وي در ادامه با اشاره به تدوين نقشه جامع فرهنگي استان گفت در سطح كلان فرهنگ موضوعي زيربنايي است و باتوجه به تاكيدات رهبر معظم انقلاب هنوز هم در كشور كار قوي فرهنگي نمي بينيم و باتوجه به هجمه هاي فرهنگي دشمن لازم است متوليان فرهنگ بيانات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه كار خود قرار دهند و تلاش مضاعف داشته باشند.

آقاي پرآور معاون سياسي امنيتي اجتماعي استاندار نيز بر تدوين سند جامع فرهنگي استان تشكيل اتاق فكر فرهنگي و توجه بيش تر به مديريت توليد در بخش فرهنگ تاكيدكرد.

خانم ماحوزي مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان هم تدوين سند جامع فرهنگي را از مهم ترين وظايف شوراي فرهنگ عمومي عنوان كرد و گفت اعضاي شورا اهداف و شاخص هاي اين سند را مطالعه و ظرف مدت ده روز نقدها و پيشنهادهاي خود را به دبيرخانه ارائه كنند.