حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

جشنواره کشوری افغانستان شناسی در استان بوشهر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره کشوری افغانستان شناسی در استان بوشهر برگزار می‌شود

جشنواره کشوری افغانستان شناسی در استان بوشهر برگزار می‌شود

جشنواره کشوری افغانستان شناسی در استان بوشهر برگزار می‌شود

عبدالرضا بشیری پیش ازظهر امروز در نشست هماهنگی برگزاری جشنواره کشوری افغانستان شناسی در استان بوشهر با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران توجه ویژه‌ای به اتباع خارجی و پناهندگان دارد اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در ابعاد گوناگون توجه و عملکرد مطلوبی در ارائه خدمات به اتباع خارجی پناهنده به ویژه افاغنه دارد.

وی، از برگزاری جشنواره کشوری افغانستان شناسی در استان بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد: پنجمین جشنواره کشوری افغانستان شناسی ششم تا هشتم اسفندماه  با مشارکت  200 نفر از اتباع  افغانستانی در استان بوشهر برگزار می‌شود.

مدیرکل اتباع و مهاجران خارجی استان بوشهر بیان کرد: جشنواره افغانستان شناسی فرصت خوبی است تا مهاجرانی که در سه دهه اخیر در ایران به سر برده‌اند آشنایی بیشتری با موطن خود پیدا کنند.

بشیری، افزود: تاکنون چهار مرحله از جشنواره افغانستان شناسی کشوری در استان‌ها برگزار شده و امسال این جشنواره در سه روز و در رشته‌های مختلف قرآنی، علمی، هنری و ورزشی در بوشهر برگزار می‌شود.

وی از تجلیل برترین‌های جشنواره افغانستان شناسی خبرداد و گفت: در آیین اختتامیه جشنواره کشوری افغانستان شناسی در استان بوشهر با حضور مسئولان ملی و بین‌المللی از برگزیدگان تجلیل می‌شود.