جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

جشنواره ملی دانایی خلیج‌ فارس ۸ اسفند در بوشهر برگزار می‌شود ‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره ملی دانایی خلیج‌ فارس ۸ اسفند در بوشهر برگزار می‌شود ‌

جشنواره ملی دانایی خلیج‌ فارس ۸ اسفند در بوشهر برگزار می‌شود ‌

جشنواره ملی دانایی خلیج‌ فارس ۸ اسفند در بوشهر برگزار می‌شود ‌

حبیب رستمی در نشست شورای اداری استان بوشهر با تاکید بر حمایت از طرح‌های نخبگانی و دانش‌بنیان اظهار داشت: حمایت از طرح‌های نیروگاه برق خورشیدی در اولویت‌  برنامه‌های پارک علم و فناوری استان بوشهر قرار دارد که در این راستا نیروگاه‌های متعددی در دیگر استان‌ها توسط شرکت‌های دانش‌بنیان اجرا شده است.

وی با تاکید بر مشارکت شرکت دانش‌های بنیان برای تولید برق خورشیدی افزود: برای تامین برق مورد نیاز ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر با استفاده از ظرفیت نیروگاه‌های خورشیدی‌ توانمندی شرکت‌های دانش بنیان قابل توجه است.

رئیس پارک علم و فناوری استان بوشهر از برگزاری جشنواره ملی دانایی خلیج‌فارس در 8 اسفند در بوشهر خبرداد و تصریح کرد:هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج‌فارس هشتم و نهم اسفند در بوشهر برگزار و از طرح‌های برتر تجلیل می‌شود.

رستمی با بیان اینکه در ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج‌فارس  سال گذشته 28 استان شرکت داشتند افزود: بیشتر آثار و طرح‌‌های ارائه شده در این جشنواره از استان بوشهر بود که نشان از توانمندی ارائه طرح‌های دانش‌بنیان در استان بوشهر است.

وی با تاکید بر برگزاری جشنواره ملی دانایی خلیج‌فارس به صورت بین‌المللی تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده مقرر شد که این جشنواره در سال‌های آتی به صورت بین‌المللی در استان بوشهر برگزار شود.

رئیس پارک علم و فناوری استان بوشهر با تاکید بر همکاری همه دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری باشکوه  جشنواره ملی دانایی خلیج فارس در استان بوشهر گفت: در دوره‌های قبل دستگاه‌های اجرایی در سه بعد مادی، لجستیکی و معنوی با پارک علم و فناوری همکاری می کردند که انتظار می‌رود امسال این کمک‌ها ارائه شود.

رستمی با بیان اینکه هر یک از دستگاه‌های استان بوشهر می‌توانند اسپانسر هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج‌فارس باشند، خاطرنشان کرد: امسال در چند زمینه حامی برتر را نیز در این جشنواره معرفی و تقدیر می‌شود.