جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

جشنواره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری نیمه دوم امسال برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری نیمه دوم امسال برگزار می‌شود

دبیر جشنواره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری گفت: با هدف معرفی علماء، مفاخر و شخصیت‌های علمی و مذهبی استان بوشهر دومین جشنواره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری نیمه دوم امسال در بوشهر برگزار می‌شود.

جشنواره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری نیمه دوم امسال برگزار می‌شود

 

حجت‌الاسلام یوسف جمالی در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه معرفی علماء و مفاخر یکی از برنامه‌های استان بوشهر است اظهار داشت: در این راستا مفاخر و شخصیت‌های علمی، فرهنگی و مذهبی استان در قالب جشنواره به جامعه معرفی می‌شود.
وی با اشاره به برگزاری جشنواره پژوهشی علامه بلادی بوشهری خاطرنشان کرد: برای نخستین بار در راستای معرفی مفاخر و علمای استان بوشهر این جشنواره که ویژه طلبه‌ها است در سه قالب کتاب، پایان‌نامه و مقاله طراحی شده است.
دبیر جشنواره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری با بیان اینکه جشنواره پژوهشی علامه بلادی در بوشهر زمینه‌ای برای معرفی علمای استان بوشهر است افزود: این جشنواره آغازی برای ورود فعال مدارس علمیه استان بوشهر به عرصه پژوهش و تحقیق است.
جمالی با اشاره به برگزای جشنواره مفاخر روحانیت و یادواره شهدای روحانیت استان بوشهر گفت: برگزاری نخستین جشنواره علامه بلادی کمک بسیاری به طلاب نسل جوان برای شناخت مفاخر روحانیت استان خود کرد.
وی تقویت نشاط علمی و گسترش روحیه پژوهش در بین طلاب و روحانیون را از اهداف این جشنواره دانست و تصریح کرد: شناسایی نخبگان و استعدادهای علمی برتر طلاب و حمایت از آن‌ها و تقویت فرهنگ پژوهش و نگارش آثار علمی از اهداف برگزاری جشنواره پژوهشی علامه بلادی در بوشهر است.
دبیر جشنواره علامه بلادی بوشهری افزود: دومین جشنواره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری نیمه دوم امسال در بوشهر برگزاری می‌شوند و شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را تا نیمه مهرماه به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.