جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

جشنواره ادبیات داستانی بسیج به صورت متمرکز برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره ادبیات داستانی بسیج به صورت متمرکز برگزار می‌شود

جشنواره ادبیات داستانی بسیج به صورت متمرکز برگزار می‌شود

جشنواره ادبیات داستانی بسیج به صورت متمرکز برگزار می‌شود

خداداد رضایی مسئول انجمن ادبیات داستانی سازمان بسیج هنرمندان استان بوشهر در گفتگو با سیرنگ با اعلام این خبر گفت: هشت مرحله از جشنواره ادبیات داستانی بسیج در دو مرحله استانی و کشوری برگزار شده است و نهمین جشنواره در سال جاری به صورت متمرکز توسط انجمن ادبیات داستانی بسیج هنرمندان کشور برگزار شود.

وی افزود: این جشنواره با هدف شناسایی استعدادهای هنرمندان بسیجی در هنر نویسندگی و ارتقای ادبیات داستانی متعهد در فضای رقابت سالم با توجه و تأکید به هنر ادبیات داستانی بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب است.

رضایی خاطرنشان کرد: رشد و ارتقای توانایی‌های اهل قلم در زمینه‌های فنی و محتوایی آثار از طریق انتخاب و ارائه الگوهای برتر و ایجاد زمینه برای جذب جوانان و نوجوانان علاقمند به داستان‌نویسی از دیگر اهداف جشنواره ادبیات داستانی بسیج است.

مسئول انجمن ادبیات داستانی بسیج هنرمندان استان یادآور شد: نهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج با موضوعات جریان تکفیری سلفی، مدافعین حرم، حادثه منا، برجام و شهدای هسته‌ای، سبک زندگی ایرانی اسلامی، بسیج، مقاومت و استکبارستیزی در قالب داستان کوتاه حداقل 700 تا سقف 5 هزار کلمه و داستانک حداقل 300 تا سقف 700 کلمه برگزار می‌شود.

وی تأکید کرد: تمامی نویسندگان شرکت کننده در جشنواره بایستی عضو بسیج هنرمندان باشند یا همزمان در یکی از کانون‌های بسیج هنرمندان ثبت‌نام کنند.

رضایی در پایان با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره 15 مردادماه است، گفت: علاقمندان به شرکت در جشنواره می‌توانند برای دریافت فرم شرکت در جشنواره به سایت انجمن ادبیات داستانی بسیج به نشانی www.daastan.ir مراجعه یا آثار خود را به کانون بسیج هنرمندان شهرستان‌ها و سازمان بسیج هنرمندان استان تحویل دهند.