جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

جام حذفی و تیمهای بوشهری - نمایش محتوای خبر

 

 

جام حذفی و تیمهای بوشهری

جدالهای حساس در بوشهر رخ می دهد اگر...

جام حذفی و تیمهای بوشهری

 قرعه کشی جام حذفی در فصل جدید با جذابیت های جالبی برای تیمهای استان بوشهر همراه شده است. در سمت راست جدول تیمهای شاهین شهرداری،ایرانجوان و شاهین بندر عامری قرار دارند و این احتمال وجود دارد در صورت صعود تیمها به مراحل بالاتر شاهد یک دربی اصیل بوشهری باشیم.تصورش را کنید دو تیم پرطرفدار بوشهری {شاهین و ایرانجوان } در مراحل بعدی به مصاف یکدیگر بروند،آنگاه یک ورزشگاه کاملا لبریز از تماشاگر را شاهد خواهیم بود.

این اتفاق در حالی رخ خواهد داد که این دو تیم سالهاست چه در دیدار های رسمی و چه در دیدار های دوستانه به مصاف هم نرفته اند! کری داغ و قدیمی هواداران دو تیم باز هم زنده خواهد شد.از سویی دیگر شاهین بندر عامری قهرمان جام حذفی استان در اولین گام با قرعه سختی روبرو شد و باید در بابل به مصاف ستاره های خونه به خونه بروند.پارس جم دیگر نماینده استان در خانه میزبان نیروی زمینی لیگ دویی می باشد که اگر پیروز شود خود را برای جدال سنگین و جذاب مقابل سپاهان و عبدلله  ویسی آماده خواهد کرد.به نظر می رسد در دور اول قرعه خوبی نصیب تیمهای بوشهری شده و با استفاده از میزبانی می توانند راهی مرحله بعد شوند! 

 

راست جدول

1- شاهین شهرداری بوشهر - ذوب آهن اصفهان
2-استقلال اهواز – اکسین البرز
3-خونه به خونه مازندران – شاهین بندرعامری
4-اتحاد لردگان – ماشین سازی تبریز
5- امید شهرداری اراک - گسترش فولاد تبریز
6-مس رفسنجان – نفت نوین آبادان
7-ایرانجوان بوشهر – نفت امیدیه
8-شهرداری ماهشهر – سیاه جامگان
9-عقاب تبریز – فولاد خوزستان
10- زاگرس یاسوج - فولاد یزد
11- راه آهن یزدان - شهرداری بندرعباس
12-استقلال خوزستان – نفت و گاز گچساران
13-  قشقایی شیراز – پرسپولیس تهران
14-آینده سازان برق شیراز – فجر سپاسی
15- ملوان بندر انزلی - گیتی پسند
16- تراکتورسازی تبریز – فولاد یاسوج

 

 

سمت چپ جدول
1-بادران نوین تهران – سایپا تهران
2- بادران تهران - پاراگ تهران
3-نفت مسجد سلیمان – استقلال آبی ب تهران
4-پدیده مشهد – شهباز نوژن البرز
5-فضای سبز مشهد – سپاهان
6-پارس جنوبی جم – نیروی زمینی تهران
7-آلومینیوم اراک – شهید کریمی جویبار
8-پیکان تهران – هف سمنان
9-شهرداری تبریز – صنعت نفت آبادان
10- شهرداری فومن - سپیدرود رشت
11-نساجی مازندران – شهرداری ارومیه
12- نفت تهران - مهرگان دره شهر ایلام
13-سفیر آبیک – صبای قم
14-شهدای گروس بیجار – گل گهر سیرجان
15-خیبر خرم آباد – مس کرمان
16-ملوان نوین گیلان – استقلال تهران