سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

جاسم یاسر الهی ،سنگربانی در لیست همه تیمهای بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

جاسم یاسر الهی ،سنگربانی در لیست همه تیمهای بوشهر

دروازبان ایرانجوان روز به روز بیشتر خواهان دارد

جاسم یاسر الهی ،سنگربانی در لیست همه تیمهای بوشهر

 جاسم یاسر الهی دروازبانی که امسال در سنگر ایرانجوان به خوبی خودش را نشان داد حالا به عنوان یکی از مهمترین مهره های نقل و انتقالات استان او را می شناسیم.

 شاید روزی که وارد خورموج شد تا ایرانجوان را در لیگ استان یاری دهد،به این فکر نکرده بود روزی نفر اول دروازه های یک استان شود.استانی که منهای دهه کنونی همواره دروازبانان بزرگی را در کشور مطرح داشته است.

یاسر الهی در خورموج بر سر زبانها افتاد و حمایت های خانواده منفرد باعث شد یک گلر بلند بالا ،کم حرف و البته بدون حاشیه آرام آرام در بوشهر چهره شود.این چهره خجالتی که خیلی کم مصاحبه می کند تنها به ذکر این نکته بسنده کرد:تیمم را انتخاب کنم حرف می زنم!

این دروازبان که اهل خوزستان است اما سالهاست در استان بوشهر فعالیت می کند ،این روزها مورد توجه تیمهای مختلف استان و حتی خارج از استان قرار گرفته که باید تصمیم گیری کند.یاسر الهی که فصل گذشته با 12 کلین شیت  برای ایرانجوان ،در اولین سال حضورش در لیگ یک مظمئن ظاهر شد حالا مورد توجه تیمهای شاهین شهرداری ،پارس جم و البته تیم فصل گذشته اش ایرانجوان قرار دارد.هر سه این تیمها به شدت برای جذب او اقدام کرده اند و باید منتظر ماند و دید بالاخره راهی کدام تیم خواهد شداین در حالی است که ایرانجوانی ها به هیچ وجه نمیخواهند مهره تاثیر گذار فصل گذشته خود را از دست دهند !